Na co pomaga biorezonans?

Na co pomaga biorezonans?
multitematyczny
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biorezonans jest metodą wymyśloną na początku XX w, powiązaną z filozofią medycyny chińskiej, i w szczególności akupresurą. Wedle osób stosujących tenże typ terapii może pomóc na pasożyty, bakterie, boreliozę i chociażby uzależnienia.

Jak działa biorezonans? Terapia biorezonansowa polega na absorbowaniu przez organizm człowieka prądu produkowanego przez profesjonalne urządzenie. Jego częstotliwości zabijające dane patogeny opracowywane są przez profesjonalne towarzystwa zajmujące się ową kuracją oraz są nieustannie poszerzane.

Podobno najskuteczniejszą metodą korzystania z biorezonansu jest korzystanie z wielu rozmaitych częstotliwości oraz zmienianie ich. Czas stosowania jednej z nich nie powinien przekraczać 3 minut. Terapia biorezonansowa dla najlepszej efektywności musi być wspomagana przez pozostałe metody z obszaru medycyny naturalnej. Poleca się przyjmowanie podczas niej ogromnej ilości płynów, żeby wypłukiwać trucizny powstające na skutek rozkładu patogenów.

Ponadto wielokrotnie osoby leczące się biorezonansem polecają stosowanie danych ziół lub suplementów diety (zwłaszcza, kiedy zostaną wykryte niedobory), aktywność ruchową i wybrane zabiegi fizjoterapeutyczne.

Biorezonans – na co pomaga?

Jedynym z podstawowych założeń leczenia biorezonansem jest to, iż większość osób w społeczeństwie zakażona jest rozmaitego typu pasożytami. Wedle wielbicieli owej metody standardowe sposoby laboratoryjne mają duże ograniczenia badawcze oraz wykrywają ich obecność jedynie w nielicznych wypadkach. Prawie u każdej osoby poddanej badaniu biorezonansem diagnozuje się rozmaitego typu robaki, ameby lub przywry.

Badanie biorezonansem ma pozwolić na stwierdzenie alergii pokarmowych, chociażby takich, jakie nie ujawniają się w klasycznych tekstach. W niektórych gabinetach prowadzi się odczulanie za pomocą owej metody. Biorezonans ma także pomagać w pokonywaniu nałogu nikotynowego czy alkoholowego dzięki przyspieszonemu oczyszczania organizmu z toksyn.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy wiklina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne?
Czy wiklina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne?
Wikliną nazywa się młode pędy niektórych gatunków drzew. Najczęściej określenie to dotyczy wierzby purpurowej, amerykańskiej, wiciowej oraz migdałowej. Wiklinę wykorzystuje […]
Ostatnie wpisy