Licówki pełnoceramiczne – czy warto się nimi zainteresować?

Licówki pełnoceramiczne – czy warto się nimi zainteresować?
multitematyczny
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Licówki ceramiczne są obecnie bardzo popularne, można je wykorzystać do ukrycia wszelkich niedoskonałości na zębach i uzyskania idealnego uśmiechu.

Czy licówki pełnoceramiczne są lepsze od zwykłych porcelanowych?

Korony licówki pełnoceramiczne poznań są tworzone przy użyciu wysokiej jakości specjalnej ceramiki, która jest mocniejsza i ma lepszą estetykę niż zwykła porcelana. Mają one również znacznie gładszą powierzchnię, co oznacza, że istnieje mniejsze prawdopodobieństwo złamania lub odpryśnięcia. Z tych powodów licówki pełnoceramiczne są uważane za lepsze od zwykłych licówek porcelanowych.

Nowa generacja uzębienia

Korony licówki pełnoceramiczne poznań to najnowsza technologia stomatologiczna. Są one najbardziej naturalnie wyglądającym i długotrwałym rodzajem licówek dostępnym obecnie. Główną zaletą licówek pełnoceramicznych jest to, że mogą być wykonane tak, aby idealnie pasowały do Twoich naturalnych zębów.

Licówki tego typu utrzymują się dłużej niż inne rodzaje licówek, ponieważ są twardsze niż porcelana łączona z metalem (PFM) lub kompozyt łączony żywicą (RBC), co oznacza, że nie łamią się ani nie odpryskują tak łatwo jak inne rodzaje licówek.

Korony licówki pełnoceramiczne poznań są droższe niż tradycyjna porcelana łączona z metalem (PFM) lub kompozyt łączony żywicą (RBC), ale są trwalsze i wyglądają bardziej naturalnie, więc cena jest zupełnie uzasadniona, jeśli masz zdrowy uśmiech i chcesz, aby takim pozostał na długie lata, jest to opcja, na którą powinieneś się zdecydować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym palić w kominku?
Czym palić w kominku?
Wiele osób posiada w domu jednorodzinnym kominek, który stanowi doskonałe uzupełnienie całej instalacji grzewczej. Urządzenie to jest zazwyczaj montowane w […]
Ostatnie wpisy