Modne wzory i kolory skarpet

Modne wzory i kolory skarpet
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Do niedawna skarpety były całkowicie pomijane przez świat mody. Zazwyczaj stanowiły nudny i oklepany dodatek do prezentów świątecznych. Od jakiegoś czasu ten niewielki element garderoby święci triumfy, jako główna gwiazda wielu stylizacji. Długie kolorowe skarpetki zakładane do monochromatycznych stylizacji są hitem ostatnich sezonów. Nieważne czy na co dzień nosimy elegancki garnitur, czy też staroświeckie, odrobinę hipsterskie, marmurkowe spodnie, śmieszne wzorki wystające spod nogawek są jak najbardziej na miejscu. Jest to także doskonały pomysł na zabawny upominek zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Jakość, kolor, wyrazisty deseń i odjazdowe opakowanie

Pamiętajmy, że nasze stopy potrzebują komfortu, a co za tym idzie, wybierajmy produkty wykonane z tworzyw naturalnych. To, jaki wybierzemy wzór, zależy już tylko od naszej wyobraźni.  Może on wyrażać nasz styl życia, zainteresowania, a nawet ulubione potrawy. Dla biznesmena z poczuciem humoru doskonałe będą skarpetki Nanushki Patrick, które przedstawiają zmęczonego maklera lub finansistę. Wielbiciela japońskiej kuchni zachwycą modele nawiązujące do sushi.

Niektóre firmy sprzedające ten tekstylny dodatek postarały się także o stosowne opakowania. Wspomniane wcześniej skarpety ze wzorem azjatyckich dań, kupić możemy zrolowane niczym prawdziwe maki lub nigiri. Taki podarunek zrobi wrażenie na każdym, a barwne desenie wciągane o poranku na stopy, rozjaśnią i rozweselą szarą rzeczywistość, dając tym samym wyraz naszemu pogodnemu usposobieniu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przygotować się do pierwszych zajęć Pole Dance?
Jak przygotować się do pierwszych zajęć Pole Dance?
Pole dance to wymagający i zabawny sposób na zdobycie kondycji, ale ważne jest, aby być przygotowanym na swoje pierwsze zajęcia. […]
Ostatnie wpisy