Jakie pieluchomajtki dla seniora sprawdzą się najlepiej?

Jakie pieluchomajtki dla seniora sprawdzą się najlepiej?
multitematyczny
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wyroby higieniczne sprawdzają się doskonale w przypadku wszystkich osób, które z różnych przyczyn zdrowotnych nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety. Dają maksymalny komfort, pozwalają zachować pełną czystość, a jednocześnie odciążają osoby opiekujące się pacjentem w ramach konieczności częstej zmiany zabrudzeń. Na rynku dostępne są różne rodzaje pieluchomajtek dla osób dorosłych, wybierając je, zawsze stawiaj na najlepszą jakość wykonania. 

Pieluchomajtki, które przeszły testy dermatologiczne

Wybierając pieluchomajtki dla seniora, który funkcjonuje przede wszystkim w pozycji leżącej, zwróć szczególną uwagę na atesty jakości. Te najlepsze są przewiewne, nie przyczyniają się do powstawania odparzeń i odleżyn. Są miękkie, nie krępują ruchów, nie uciskają, ale jednocześnie wykazują doskonałą chłonność. Co istotne, ich walorem jest również nieprzepuszczanie przykrych zapachów. 

Wygoda stosowania 

Dobierz pieluchomajtki dla seniora wedle preferowanego rozmiaru. Ten wyrób higieniczny nie może być za mały, ponieważ będzie zbyt uciskać czy wywoływać podrażnienia skóry, przez co senior będzie odczuwać spory dyskomfort. Z drugiej jednak strony pieluchomajtki nie mogą być za luźne, ponieważ wtedy mogą nie wykazywać tak dobrej chłonności. 

Warto wybierać pieluchomajtki jednorazowe, które zakłada się na rzepy. Przy ich wyborze należy także uwzględnić poziom chłonności, najczęściej oznaczony liczbą kropelek, od tych najmniej chłonnych do zupełnie nieprzepuszczających nawet dużych ilości moczu. 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z czego powinna składać się strona sklepu internetowego?
Z czego powinna składać się strona sklepu internetowego?
Współcześnie wiele osób decyduje się na otwarcie sklepu internetowego z określonymi produktami (np. odzieżą, elektroniką). Jednym z warunków szybkiego rozwoju […]
Ostatnie wpisy