Jaką lampę wybrać do paznokci?

Jaką lampę wybrać do paznokci?
multitematyczny
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku dostępnych jest wiele różnego rodzaju lamp do wykonywania manicure i pedicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych. Lampy różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem zainstalowanych w nich żarówek i rodzajem emitowanego światła oraz walorami estetycznymi i użytkowymi. Lampy dostępne na rynku są mniejsze i większe, co czyni je mniej lub bardziej wygodnymi. Aspekt ten ma znaczenie przede wszystkim pod względem komfortu wykonywania paznokci- mniejsze lampy łatwiej jest ustawić oraz przetransportować. Dodatkowo lampy do utwardzania paznokci z droższych półek zawierają dodatkowe udogodnienia, jak na przykład wentylator chłodzący czy czujnik ruchu.

Najbardziej popularne to lampy uv do paznokci oraz lampy ledowe. Hitem ostatnich miesięcy są również lampy LED + CCFL, które są jednymi z najdroższych lamp obecnych aktualnie na rynku.
Najtańsze są lampy uv do paznokci. Możne je zakupić już za kilkadziesiąt złotych lub w droższych zestawach razem z lakierami hybrydowymi i pozostałymi produktami. Często są one dostępne (z racji swojej wydajności oraz ceny) w boxach skierowanych do osób początkujących w paznokciach hybrydowych – świetnie sprawdzą się przede wszystkim do użytku domowego, ze względu na liczne zalety. Lampy UV posiadają jednak stosunkowo długi czas naświetlania. Bardzo dobrze utwardzają praktycznie wszystkie lakiery hybrydowy – w wyjątkowych sytuacjach czas naświetlania powinien zostać wydłużony, ponieważ nie wszystkie lakiery utwardzają się w tym samym tempie.

Profesjonalne akcesoria kosmetyczne i fryzjerskie znajdziesz np. w sklepie Profryzjer.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak troszczyć się o swojego psa na co dzień?
Jak troszczyć się o swojego psa na co dzień?
Jak mówi stare powiedzenie – „pies to najlepszy przyjaciel człowieka”. Jest w tym oczywiście ogrom prawdy i wie o tym […]
Ostatnie wpisy