Jak dbać o przedłużone rzęsy?

Jak dbać o przedłużone rzęsy?
multitematyczny
Zdrowie i medycyna
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta pragnie posiadać piękne i długie rzęsy. Te naturalne nie zawsze wyglądają tak, jakbyśmy chciały. Stosowanie pogrubiających tuszy do rzęs poprawia ich wygląd, jednak często nadal są one zbyt mało wyraziste. Tu przychodzą nam z pomocą gabinety kosmetyczne, w których można przedłużyć rzęsy lub wykonać ich lifting.

Liftingowanie rzęs

Dla wszystkich fanek naturalnych, jednak podkreślonych rzęs idealnie sprawdzi się lifting rzęs cena to zazwyczaj 100 – 150 pln za zabieg. Jest to zabieg nieinwazyjny, trwa około 1,5 h. Warto pamiętać o tym, że pierwsze 24 godziny są kluczowe przy pielęgnacji rzęs po zabiegu. Przede wszystkim należy nie moczyć rzęs, nie malować ich tuszem, nie wykonywać demakijażu, ograniczyć kontakt z wysoką temperatura np. nie otwierać piekarnika. Zaleca się też brak kontaktu z poduszką w trakcie snu. Po 24 godzinach od zabiegu wszystkie wymienione wyżej czynności można bez obaw wykonywać. Lifting rzęs powinno się powtarzać w 2 miesięcznych odstępach.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem polegającym na doklejaniu sztucznych rzęs do tych naturalnych. W ciągu 24 godzin po zabiegu również należy unikać kontaktu z wodą, nie wykonywać makijażu i demakijażu rzęs oraz unikać wysokich temperatur. Chodzi o to, żeby nie wywrzeć negatywnego wpływu na klej, którym przyklejone są sztuczne rzęsy. Warto też wyposażyć się w kuferek kosmetyczny, w którym będziemy trzymać wszelkie odżywki do rzęs i szczoteczki, którymi je rozczesujemy, tego typu kuferki można znaleźć np. tutaj: https://noblelashes.pl/c/18/kuferki-kosmetyczne.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto używać plazmy do cięcia metalu?
Czy warto używać plazmy do cięcia metalu?
Cięcie plazmowe to proces cięcia metalu, który wykorzystuje palnik plazmowy do cięcia stali, aluminium i innych materiałów. Palnik plazmowy wykorzystuje […]
Ostatnie wpisy