Płaski brzuch – jakimi sposobami można go uzyskać

Płaski brzuch – jakimi sposobami można go uzyskać
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brzuch jest częścią ciała, którą najtrudniej wysmuklić. Osoby będące na diecie i regularnie ćwiczące często mimo wysiłków, nie mogą spalić tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Aby uwidocznić efekty treningu, warto zastosować elektrostymulację mięśni. Polega ona na emitowaniu impulsów elektrycznych do głęboko położonych partii ciała, przy jednoczesnym wykonywaniu ćwiczeń fizycznych. Taka aktywność odbywa się zawsze pod okiem trenera personalnego, który dba o bezpieczeństwo swojego podopiecznego.

Jakie efekty przynosi trening EMS?

Dla wielu osób rozwiązaniem problemu nadwagi może okazać się elektrostymulacja mięśni brzucha. Podczas tego zabiegu wykonuje się ćwiczenia w specjalnym kombinezonie, wyposażonym w elektrody. Trener personalny dostosowuje moc impulsów, które pobudzą mięśnie do działania. W ten sposób dochodzi do wzmożenia metabolizmu i spalenia ogromnych ilości kalorii. Cały trening trwa nie dłużej niż pół godziny. Tylko tyle wystarczy, aby wymodelować swoją sylwetkę. Ćwiczenia EMS są idealne dla osób, które nie mogą poświęcać wielu godzin tygodniowo na wysiłek fizyczny. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku wizytach w studiu treningowym. Połączenie wydajnej aktywności ze zdrową, zbilansowaną dietą to idealna recepta na płaski brzuch i smukłą sylwetkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy warto ogrzewać dom ekogroszkiem?
Czy warto ogrzewać dom ekogroszkiem?
Ogrzewanie domu to jedna z kluczowych kwestii, o jaką muszą zadbać właściciele obiektów mieszkalnych. Będzie ono efektywne wyłącznie wtedy, gdy […]
Ostatnie wpisy