Zarządzanie w firmie za pomocą oprogramowania SAP ERP

Zarządzanie w firmie za pomocą oprogramowania SAP ERP
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

System SAP jest kompleksowym rozwiązaniem, które możemy zastosować we wszystkich działach danej firmy. Oprogramowanie to jest niezwykle elastyczne, dlatego z łatwością możemy dostosować funkcjonalność do indywidualnych, spersonalizowanych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki wbudowanym narzędziom programistycznym oraz otwartej architekturze, umożliwia wzbogacenie struktury systemu o opcje dodatkowe – rozszerzenia branżowe, które dostosowane są do specyfiki każdego przedsiębiorstwa.

Zarządzanie relacjami z klientami oraz sprzedażą

System SAP ERP pomaga działowi sprzedaży w realizowaniu wszystkich działań, które zaplanował – zarówno pierwsza rozmowa z klientem, sfinalizowanie transakcji, jak i również obsługa po sprzedaży. Umożliwione jest przechowywanie wszystkich istotnych informacji o klientach w jednym miejscu, a także można tymi danymi zarządzać. Dostępne są też aplikacje mobile, które umożliwiają na ciągły kontakt z klientem, niezależnie od czasu i miejsca. System pozwala także tworzyć raporty, które są niezwykle szczegółowe i związane z każdym aspektem sprzedaży, skutecznie zarządzać umowami serwisowymi oraz gwarancyjnymi, jak i również planowanie kampanii, które na celu mają mieć aspekt marketingowy. 

Raporty i analityka

System ten daje nieograniczone wręcz możliwości na tworzenie różnego rodzaju raportów i analiz. Pozwala to na podejmowanie bardziej przemyślanych i właściwych decyzji. Zgromadzone dane na temat danego przedsiębiorstwa można rozpatrywać na wielu różnych płaszczyznach. Następnie wyniki tychże analiz możemy przesyłać całej firmie. Użytkownicy systemu SAP ERP mają możliwość na łatwy, prosty wgląd do kosztów oraz przychodów, dzięki czemu można wygodnie ocenić skuteczność podejmowanych działań, jak i również łatwiej podejmować decyzje na podstawie tych danych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kierowca zawodowy – niezbędne testy i badania okresowe
Kierowca zawodowy – niezbędne testy i badania okresowe
Kierowca zawodowy powinien być odpowiednio przygotowany do wykonywania swoich czynności. Liczy się nie tylko uzyskanie odpowiednich kwalifikacji, ale także sprawdzenie […]
Ostatnie wpisy