Pomysły na prezenty kuchenne

Pomysły na prezenty kuchenne
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent do kuchni ucieszyłby pewnie niejedną osobę ale przed zakupem takiego prezentu należy zastanowić się dobrze i wybrać taki, który będzie praktyczny, a zarazem odpowiednio dopasowany do wystroju kuchni. Poniżej znajduję się lista ciekawych i unikatowych pomysłów na prezent.

1. Obieraczka wielofunkcyjna

Świetne urządzenie, bardzo przydatne w kuchni osobie, która lubi gotować. Można nią oczyszczać, a potem kroić warzywa i owoce na tradycyjne bądź drobne paski.

2. Timery

Podczas gotowania często trzeba odczekać trochę czasu zanim potrawa będzie gotowa, bądź będzie można coś więcej do niej dodać. W takich przypadkach idealnie sprawdza się timer! Ustawiamy odpowiednią wartość minut, którą ma nam odliczyć i możemy zająć się w tym czasie czymś innym bez obaw o przegotowanie bądź przypalenie potrawy.

3. Blok na noże

W kuchni posiadamy różne noże, jedne przeznaczone są do krojenia mięsa, drugie do warzyw, a kolejne do innych produktów. Ułożenie ich w szufladzie bądź pozostawianie na blacie kuchennym nie jest zbyt estetyczne. Sprawę załatwia blok na noże, idealnie możemy dopasować kolor i materiał z którego został wykonany. Dzięki niemu usprawnimy w trakcie gotowania wyjmowanie potrzebnych nam noży.

4. Ekspres do kawy

Pewnie znajdzie się niejeden smakosz kawy, ale jak wszyscy dobrze wiemy, kawa robiona tradycyjną metodą nie dorównuje kawie z ekspresu. Taki prezent bardzo zadowoliłby osobę, która często spożywa ten kofeinowy napój i urozmaiciłby możliwości robienia dzięki różnym opcjom dostępnym w ekspresie.

Ciekawe prezenty kuchenne znajdziesz m.in. w sklepie internetowym Wenahome.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio zaparzyć zieloną herbatę?
Jak odpowiednio zaparzyć zieloną herbatę?
Zielona herbata cieszy się dużą popularnością wśród miłośników gorących naparów. I nie ma w tym nic dziwnego! Wykazuje szereg pozytywnych […]
Ostatnie wpisy