Pierścionek zaręczynowy – co spodoba się ukochanej?

Pierścionek zaręczynowy – co spodoba się ukochanej?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jubilerzy w obecnym czasie mają bogate oferty pierścionków zaręczynowych. Z tego powodu wybór czegoś odpowiedniego to nie lada wyzwanie dla mężczyzny. Jak zatem wybrać ten odpowiedni? Wystarczy być dobrym obserwatorem i zwrócić uwagę na to, jaką biżuterię na co dzień zakłada wybranka. Niektóre kobiety preferują masywne i dobrze widoczne pierścionki z dużym kamieniem, a inne wolą bardziej skromne i delikatne z drobnym oczkiem.

Na co patrzeć przy wyborze?

Z pewnością wszystkie pierścionki zaręczynowe są piękne, jednak przy wyborze odpowiedniej biżuterii należy się kierować gustem kobiety, dla której ma być ten pierścionek. Wybór odpowiedniego materiału jest kluczowy. Teraz modne jest białe złoto, jednak klasyczne żółte również wielu kobietom się podoba.

Ciekawym wyborem może być na przykład różowe złoto lub pierścionki dwukolorowe. Trzeba także zwrócić uwagę na dobrą szerokość biżuterii. Jeżeli kobieta nie przepada za noszeniem dużych pierścionków, lepiej zakupić wąską i drobną ozdobę. Wybór kamienia także ma znaczenie, gdyż nie każdy będzie pasować do wszystkich ubrań damy. Diament lub cyrkonia są najbezpieczniejszym wyborem, ponieważ pasują do każdej stylizacji. Jeśli kobieta lubi jakiś konkretny typ kamienia, na przykład rubin, szmaragd czy szafir, to można takowy wybrać. Na koniec pozostaje także wzór. Najczęściej kupowane są pierścionki z jednym oczkiem w centrum. Jest to bardzo klasyczny wybór, zwykle trafiony. Można jednak rozejrzeć się za różnymi innymi, bardziej oryginalnymi, na przykład rubinowym serduszkiem w centrum, czy trzema oczkami różnego koloru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką broń wybrać na polowanie?
Jaką broń wybrać na polowanie?
Każdy szanujący się myśliwy przed udaniem się na polowanie przygotowuje cały niezbędny sprzęt. Oczywiście najważniejszym elementem zestawu jest broń, z […]
Ostatnie wpisy