Jakimi urządzeniami można w domu sterować za pomocą aplikacji?

Jakimi urządzeniami można w domu sterować za pomocą aplikacji?
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zintegrowany, „inteligentny” system umożliwiający wygodne sterowanie niemalże wszystkimi domowymi urządzeniami? Jeszcze niedawno tego typu rozwiązania znaliśmy tylko z filmów science – fiction. Dziś innowacyjne technologie coraz częściej wkraczają do naszego codziennego życia, zapewniając wygodę oraz bezpieczeństwo. Domowymi urządzeniami możemy sterować praktycznie z każdego miejsca – wystarczy w tym celu zainstalować specjalną aplikację, która współpracuje z systemem inteligentnego zarządzania domem. 

Inteligentny dom – jakimi urządzeniami można sterować? 

Uruchomienie radia, włączenie świateł, wyłączenie kuchenki – wszystkie te, a także wiele innych czynności można wykonać za pośrednictwem wygodnej aplikacji. Inteligentne oświetlenie oraz zdalnie sterowane urządzenia to rozwiązania, na które współcześnie może już sobie pozwolić praktycznie każdy!

Inteligentne gniazdko – proste narzędzie sterujące 

Oprócz zaawansowanych, „inteligentnych”  systemów sterujących, w ostatnim czasie rośnie także zainteresowanie znacznie prostszymi, nie wymagającymi żadnych instalacji inteligentnymi gniazdkami. To banalnie proste narzędzie wystarczy podłączyć do zwykłego gniazdka, a następnie wpiąć do niego urządzenie, którym chcemy sterować. Inteligentne gniazdko komunikuje się z dedykowaną mu aplikacją na smartfonie lub tablecie i umożliwia zarządzanie podłączonym urządzeniem z dowolnego miejsca. Jedyną wadą tego sprytnego narzędzia jest możliwość podłączenia jednego urządzenia- pod tym względem, zintegrowany system inteligentnego domu ma nad nim znaczną przewagę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak sprawić, aby szuflady w domowych meblach łatwo się zamykały?
Jak sprawić, aby szuflady w domowych meblach łatwo się zamykały?
Mimo że prowadnice w dużej mierze odpowiadają za komfortowe i funkcjonalne korzystanie z mebli, zaczynamy zdawać sobie sprawę z ich […]
Ostatnie wpisy