Jakimi sposobami można rozbudować swoją masę mięśniową?

Jakimi sposobami można rozbudować swoją masę mięśniową?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozbudowana masa mięśniowa to marzenie wielu mężczyzn, ale też kobiet. Aby osiągnąć taki cel wiele osób podejmuje wielotygodniowe treningi, które są dokładnie zaplanowane i przemyślane. W celu powiększenia tkanki mięśniowej trzeba bowiem zapewnić organizmowi określoną aktywność, skupiającą się na poszczególnych partiach ciała. Nikt przecież nie dąży do nieproporcjonalnego rozbudowania mięśni. Oprócz intensywnych treningów ważna jest również dieta bogata w białko, które stanowi budulec dla mięśni. Powinna być dobrze zbilansowana i dopasowana do intensywności ćwiczeń. Nie wolno też zapomnieć o regeneracji, która pozwala odpocząć i powrócić do wysiłku fizycznego. Oprócz tradycyjnej formy, czyli treningów na siłowni, ciekawą alternatywę dla budowania masy mięśniowej stanowi elektrostymulacja EMS.

Nowoczesna technologia dla upragnionej sylwetki

Impulsy elektryczne, które stanowią bazę dla elektrostymulacji EMS, masują nasze mięśnie, stymulują organizm do większego wysiłku oraz zwiększają metabolizm. Metoda treningowa EMS łączy w sobie elementy tradycyjnego treningu, jak i elektrycznej stymulacji mięśni, przez co daje tak dobre efekty. W trakcie zajęć aktywowanych jest aż dziesięć partii mięśniowych w tym samym czasie. Zostają pobudzane do pracy, ale bez używania obciążających ciężarów. Dodatkowo trening prowadzi do wzmacniania mięśni głębokich. Jest bardziej efektywny, a przy tym czas jego wykonania jest krótszy niż w przypadku tradycyjnych metod znanych z siłowni lub domowego fitnessu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie pieluchomajtki dla seniora sprawdzą się najlepiej?
Jakie pieluchomajtki dla seniora sprawdzą się najlepiej?
Wyroby higieniczne sprawdzają się doskonale w przypadku wszystkich osób, które z różnych przyczyn zdrowotnych nie są w stanie samodzielnie korzystać […]
Ostatnie wpisy