Jaka suknia ślubna będzie dla nas doskonała?

Jaka suknia ślubna będzie dla nas doskonała?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najbardziej zapamiętywanych dni w całym życiu. Nic zatem dziwnego, że panna młoda chce wówczas wyglądać wyjątkowo i czuć się jak najpiękniejsza kobieta na ziemi. Dlatego też decyzja o wyborze odpowiedniej sukienki ślubnej jest dla każdej panny młodej jedną z najtrudniejszych.

Modne wzory, fasony i przede wszystkim – figura

Najpopularniejszymi fasonami sukienek ślubnych są syrena (z wąską talią i poszerzanych dołem), księżniczka (odcinana w talii z szeroką spódnicą) oraz klasyczna, czyli prosta sukienka, z delikatnym wcięciem w talii. Dobranie sukni do figury to jednak tylko część sukcesu, bowiem wśród najciekawszych i najmodniejszych fasonów odzieży ślubnej – w tym przypadku sukienek, ważna jest także… moda. W ostatnich latach bardzo popularną stała się suknia ślubna z falbankami. Można by powiedzieć, że jest to powrót do korzeni i tradycji, ponieważ zarówno falbanki, jak i koronki, to ozdobniki niemal wpisane w kanon sukien ślubnych jeszcze z czasów naszych babć i prababć. Taka suknia to murowany efekt i dobre samopoczucie – zwłaszcza gdy falbanki mogą ukryć wszystkie niedoskonałości, o których panna młoda w dniu ślubu nie chciałaby pamiętać.

Inną i zdecydowanie bardziej współczesną opcją jest np. suknia ślubna baskinka. Jest to wzór sukni, w którym występuje pojedyncza falbana w okolicy talii, najczęściej pokrywająca również biodra. Jest to bardzo stylowa i elegancka suknia, która z pewnością przypadnie do gustu wielu modnym i nowoczesnym kobietom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Masaż i jego pozytywny wpływ na organizm
Masaż i jego pozytywny wpływ na organizm
Masaż to terapia alternatywna polegająca na manipulowaniu miękkimi tkankami ciała za pomocą rąk i palców. Słowo to pochodzi od francuskiego […]
Ostatnie wpisy