Jak zagospodarować pokój dziecka?

Jak zagospodarować pokój dziecka?
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzieci rosną w przerażającym tempie i zanim się obrócimy nasz niemowlak wyrośnie z grzechotek, karuzel nad łóżeczkiem i bujaka. Stajemy wtedy przed niemałym wyzwaniem, ponieważ pokój malucha musi być istnym, domowym placem zabaw. Na szczęście na rynku znajdzie się niejeden producent suchych basenów, a jak wiadomo dzieci kochają tarzać się w kolorowych, plastikowych kulach przy każdej możliwej okazji. Hitem dziecięcego wyposażenia pokoju są również namioty w rozmaitych formach. Dobrze jest też wybrać motyw przewodni wnętrza. Mogą to być bohaterowie ulubionej bajki, jakieś zwierzątko lub kolor. Z większych elementów zapewniających rozrywkę możemy też rozważyć huśtawki podwieszane na suficie, bez problemu zrobimy taką sami, wystarczy zainspirować się zdjęciami z internetu.

Jakie siedzisko wybrać do pokoju dziecka?

Jeśli zdecydujemy się już na odpowiednie atrakcje możemy przejść do wyboru pozostałych mebli. Poza łóżkiem w pokoju powinien znaleźć się regał na zabawki, szafka na ubrania, stolik do rysowania i wygodne siedzisko, a w tej roli doskonale sprawdzi się worek poof. Ma on świetną formę, dzięki której zapewni komfort zarówno małemu człowiekowi, jak również jego rodzicom, którzy pewnie będą korzystać z niego w trakcie usypiania malucha. Tego typu worki zajmują niewiele miejsca i świetnie sprawdzają się w pokoju naszego dziecka przez wiele lat. Warto też pamiętać o dodatkach takich jak jasno świecąca lampa sufitowa, nocna lampka i duża ilość poduszek, przydająca się do świetnej zabawy i relaksu.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy modne meble mogą być praktyczne?
Czy modne meble mogą być praktyczne?
Dzisiaj jesteśmy bombardowani reklamami, które mają na celu sprawić, byśmy regularnie kupowali nowe meble. Oczywiście nie warto zmieniać ich co […]
Ostatnie wpisy