Jak ubrać się na uroczystą kolację?

Jak ubrać się na uroczystą kolację?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda większa okazja wymaga od kobiety odpowiedniego stroju. Choć powszechnie się mówi się, że to nie szata zdobi człowieka to jednak bez wątpienia odpowiednie ubranie sprawia, że kobieta czuje się pewniej w towarzystwie. Pozwala to również zrobić dobre wrażenie. Oczywistym jest, że strój powinien być przede wszystkim schludny i czysty – idąc więc na uroczystą kolację warto odpowiednio to ubranie odświeżyć i wyprasować. Głównym pytaniem jest zapewne co najlepiej założyć na taką okazję – warto mieć w głowie zasadę, że należy się dobrze i wygodnie ubrać, ale niekoniecznie „przebrać”. Świetnie dopasowany strój to gwarancja komfortu oraz dobrej zabawy.

Sukienki na wyjątkowe okazje

Zdecydowana większość pań na uroczyste kolacje czy przyjęcia decyduje się wystąpić w sukience wieczorowej. W zależności od okazji preferowane są mniej lub bardziej stonowane kreacje. Można śmiało postawić między innymi na klasyczną „małą czarną”, która sprawdzi się praktycznie dla każdego, bez względu na figurę. Choć na pozór kolor czarny wydaje się barwą dość smutną to jednak łatwo taki outfit odmienić za pomocą biżuterii i dodatków, które jednak również powinny prezentować się klasycznie. Czarną wieczorową sukienkę można śmiało łączyć z kolorowymi butami – polecane są takie kolory jak chabrowy czy bordowy, a także z biżuterią w kolorze złota. Jeśli dołączy się do tego delikatną torebkę (najlepiej wybrać w typie kopertówki) świetnie prezentujący się strój wieczory jest już gotowy do oficjalnego wystąpienia!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Naprawa samochodu – Dlaczego jest tak droga?
Naprawa samochodu – Dlaczego jest tak droga?
Jeśli regularnie korzystasz z samochodu, to zapewne co jakiś czas przeprowadzasz naprawy. Jeśli jesteś jak większość ludzi, prawdopodobnie nie lubisz […]
Ostatnie wpisy