Jak nie przepłacić za sprzęt AGD?

Jak nie przepłacić za sprzęt AGD?
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzęty AGD w postaci pralek, lodówek, zamrażarek czy ekspresów do kawy należą do najczęściej kupowanych. Wiele osób narzeka jednak, że ich ceny regularne w sklepach stacjonarnych są zbyt wysokie. Jeśli należymy do tej grupy, powinniśmy koniecznie zapoznać się z poniższym poradnikiem, w którym zostaną opisane skuteczne metody na to, jak nie przepłacić za wymienione urządzenia (i nie tylko). Jednym z rozwiązań jest oczywiście korzystanie ze specjalnych kodów rabatowych, choć to nie jedyna dostępna opcja. 

Przydatne wskazówki dla oszczędnych

Pierwszym ze skutecznych sposobów na zakup atrakcyjnego cenowo sprzętu AGD jest wybieranie towarów z ekspozycji, które przeważnie są przecenione nawet do 50%. W tym przypadku musimy się jednak liczyć z tym, że były one dotykane i sprawdzane przez klientów, w związku z czym ich stan zewnętrzny niekiedy może pozostawiać trochę do życzenia (niewielkie rysy, obicia itp.). Na szczęście tego typu lodówki czy pralki nigdy nie są podłączane do prądu, a zatem powinny funkcjonować prawidłowo.

Drugim rozwiązaniem jest korzystanie z rabatów oferowanych przez większość producentów (od 15 do nawet 40-50%). W różnych serwisach internetowych znajdziemy liczne kody promocyjne na najchętniej kupowane urządzenia – np. kody do sklepu Vobis są dostępne w tym miejscu: https://duzerabaty.pl/marka/vobis-kody-rabatowe. Wystarczy je skopiować i użyć w momencie robienia zakupów.

Ostatnią polecaną metodą jest kupowanie sprzętów AGD w zestawie, czyli kilku produktów tej samej firmy. Pamiętajmy bowiem o tym, że często producenci oferują duże zniżki na całe komplety urządzeń, co z pewnością pozwala na spore oszczędności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ile wcześniej powinno się wręczać zaproszenia?
Ile wcześniej powinno się wręczać zaproszenia?
Wręczanie zaproszeń ślubnych to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi, jakim jest ślub. […]
Ostatnie wpisy