Wydanie własnej książki – czy wydruk małego nakładu jest możliwy?

Wydanie własnej książki – czy wydruk małego nakładu jest możliwy?
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób marzy o tym, by móc wydać własną książkę prozatorską lub poetycką, jednak obawia się związanych z tym dużych nakładów finansowych. Wiele wydawnictw oczekuje wkładu własnego w postaci sfinansowania nawet połowy kosztów druku, co zwykle przekracza możliwości piszących. Idealnym rozwiązaniem byłoby więc wydrukowanie tylko takiego nakładu, jaki jest nam potrzebny do zrealizowania swoich planów. Czy da się to w ogóle zrobić?

Jak wydać książkę niskim nakładem kosztów?

Dobrym rozwiązaniem problemu może być skorzystanie z oferty takiej jak: https://totem.com.pl/druk-cyfrowy, dzięki której autor będzie mieć pewność, że jego książka zostanie nie tylko opublikowana w doskonałej jakości, ale też w takim nakładzie, jaki sobie życzy. Z uwagi na niewielkie koszty samego procesu i możliwość efektywnego zarządzania produkcją, możliwe jest wydanie niewielkiej ilości egzemplarzy, a później ich ewentualnego dodruku. Taka opcja to istne spełnienie marzeń dla wszystkich tych osób, które chciałyby postawić na półce powieść swojego autorstwa, ale nie planują opierania na tym dalszej kariery.

Dzięki drukowi cyfrowemu można sprezentować napisaną przed siebie książkę najbliższym albo sobie, nie ponosząc przy tym ogromnych kosztów. Ponadto ciekawą opcją jest możliwość otrzymania próbnego egzemplarza w celu zweryfikowania wyglądu książki przed jej ostatecznym drukiem. Wielu początkujących autorów z pewnością chętnie skorzysta z tego rozwiązania, które gwarantuje nie tylko doskonałą jakość, ale i możliwość przetestowania swojego talentu na organicznej grupie czytelniczej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak odpowiednio zabezpieczyć produkt na czas transportu?
Jak odpowiednio zabezpieczyć produkt na czas transportu?
W obecnych realiach rynkowych firmy stają ciągle przed nowymi wyzwaniami. Wdrażane są różne rozwiązania i technologie, które mają na celu […]
Ostatnie wpisy