Sklep internetowy – jak należy przygotować zamówienie?

Sklep internetowy – jak należy przygotować zamówienie?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zakupy online cieszą się ogromną popularnością od dobrych kilku lat. Taki internetowy biznes to świetny sposób na dotarcie nawet do odległych zakątków globu, jednak niesie on za sobą również pewne ryzyko. Na starty finansowe mogą narazić nas źle zapakowane przesyłki. W końcu z pomocą usług kurierskich dostarczamy towar do klientów, a im jest on delikatniejszy, tym bardziej narażony bywa na uszkodzenia. W sytuacji, gdy zamawiający otrzymuje zepsuty przedmiot, musimy liczyć się ze zwrotami i reklamacjami, a co za tym idzie, brakiem zysku.

Pancerne paczki

Nie powinniśmy obwiniać kuriera, o to, że nie traktuje naszej paczki jak delikatnego bobaska. Zabezpieczenie przesyłki oraz oznaczenie jej w odpowiedni sposób to nasza rola. Aby kruche produkty nie uległy uszkodzeniu, musimy zadbać o solidną warstwę zewnętrzną, czyli najlepiej karton oraz folię stretch, jak również ochronną warstwę wewnętrzną, którą mogą stanowić kawałki styropianu, albo bardziej ekologiczne, niejadalne chrupki z tworzywa naturalnego. Mniejsze przesyłki pakujmy natomiast w koperty bąbelkowe, które znajdziemy pod adresem https://boxmarket.eu/pl/koperty-babelkowe-59. Tak zapakowane paczki na pewno dotrą do klientów w całości. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wyszczuplające sukienki – prawda – czy mit?
Wyszczuplające sukienki – prawda – czy mit?
Sukienki z roku na rok stają się znowu coraz bardziej popularne. Mała czarna obok dżinsów z prostą nogawką to klasyk, […]
Ostatnie wpisy