Ściany z cegieł – w jakiego typu aranżacjach sprawdzi się takie rozwiązanie?

Ściany z cegieł – w jakiego typu aranżacjach sprawdzi się takie rozwiązanie?
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W kuchni, salonie czy sypialni – ceglane ściany są niesamowitym dodatkiem do każdego wnętrza. Nadają mu rustykalny i przytulny wygląd, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Ściany z cegły można wykorzystać na wiele różnych sposobów: od stworzenia prostej ściany akcentowej po pełne pokrycie ściany.

Ceglane ściany nadają się do wszystkich typów wnętrz

Jak już wspomniano, ceglane ściany wyglądają dobrze w każdym stylu wnętrza. Są jednak pewne style, do których pasują lepiej niż do innych. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć przestrzeń na otwartym planie z industrialnym klimatem, to ceglane ściany będą dla Ciebie idealne. Ceglane ściany są również świetne, jeśli chcesz stworzyć przytulne uczucie w swoim domu. Co więcej, dzięki ciepłej palecie kolorów i fakturze dobrze wpasowałyby się we wnętrza w stylu rustykalnym lub skandynawskim.

Ceglane ściany mogą być wykorzystane jako mural

Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca na pełne pokrycie ściany, ale nadal chcesz dodać trochę charakteru do swojego wnętrza, to zdecydowanie powinieneś rozważyć użycie ceglanej farby ściennej zamiast prawdziwych cegieł! W ten sposób uzyskasz ten sam efekt bez konieczności martwienia się o komplikacje i koszty instalacji prawdziwych cegieł. 

Ciekawe rozwiązania jakie można stworzyć za pomocą cegieł, są dostępne do zakupienia pod poniższym adresem internetowym https://brickfactory.eu/kategoria-produktu/imitacja-starej-bialej-cegly/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Outsourcing pracowników do pojedynczych zleceń – czy jest to opłacalne?
Outsourcing pracowników do pojedynczych zleceń – czy jest to opłacalne?
Pozyskiwanie dobrych pracowników staje się coraz większym wyzwaniem. Takie sytuacje mogą być problematyczne dla pracodawców szczególnie wtedy, gdy poszukiwane są […]
Ostatnie wpisy