Przykłady wygodnych opakowań foliowych

Przykłady wygodnych opakowań foliowych
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folie opakowaniowe są niezwykle popularne we wszystkich współczesnych branżach. Mogą być stosowane jako opakowania ochronne lub opakowania zbiorcze, pozwalające na szybki transport dużej ilości małych przedmiotów. Służą w budownictwie, konfekcji i wielu innych rodzajach przemysłu. Poznaj kilka ciekawych przykładów, które z pewnością pomogą ci w zarządzaniu twoimi towarami.

Rękawy i półrękawy do zgrzewania

Jeśli potrzebujesz opakowania zbiorczego na wiele drobnych przedmiotów albo też czegoś, co będzie trzymało w jednym miejscu produkty sypkie, z całą pewnością możesz sięgnąć po pół rękawy i rękawy foliowe. Są to bardzo wygodne rodzaje opakowań, które można łatwo wypełnić wieloma drobnymi (w tym też sypkimi) produktami, a następnie zgrzać, aby zapewnić im szczelność. Dzięki temu rękawy i półrękawy foliowe nie tylko nie dopuszczą do zagubienia partii towarów, ale też ochronią je przed czynnikami zewnętrznymi.

Folie ochronne wzmocnione

Skoro już mówimy o właściwościach ochronnych folii, warto zwrócić uwagę na pewne jej szczególne typy. Folie wzmacniane zawierają dodatki, które jeszcze bardziej podnoszą ich właściwości mechaniczne. Dzięki temu nie poddają się żadnym uszkodzeniom, takim jak przerwanie, ani też warunkom atmosferycznym, w tym wilgoci. W efekcie dobrze sprawdzają się jako ochrona przed wodą, powietrzem czy nawet światłem.

Folie spożywcze

Specjalnym rodzajem folii, mogącej mieć kształt rękawa (lub nie) jest folia spożywcza, która gwarantuje doskonałą ochronę produktów przeznaczonych do jedzenia. Jednocześnie odznacza się wysoką odpornością i nie wchodzi w żadne reakcje ze składnikami pożywienia. Jej zadaniem jest ochrona go przed czynnikami zewnętrznymi, ale też przed zbyt szybkim rozwojem drobnoustrojów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Od czego zależy cena ubezpieczenia samochodu ciężarowego?
Od czego zależy cena ubezpieczenia samochodu ciężarowego?
Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, każdy właściciel pojazdu najpóźniej w dniu rejestracji, musi wykupić ubezpieczenie OC. Obowiązek ten dotyczy […]
Ostatnie wpisy