Praktyczne akcesoria do dziecięcego pokoju

Praktyczne akcesoria do dziecięcego pokoju
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzenie pokoju dla dziecka nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Trzeba mieć na uwadze estetykę oraz kolory i kształty, które lubi nasza pociecha. Należy pamiętać o tym, żeby akcesoria do pokoju najmłodszych były funkcjonalne, ale także spełniały potrzeby dziecka. W jakie pomysły warto zainwestować, które spodobają się zarówno dzieciom, jak  i rodzicom?

Bezpieczna noc dziecka

Każdy rodzic pragnie, aby sen dziecka był spokojny i wolny od trosk. Ciekawa lampka nocna w kształcie ulubionego zwierzątka lub postaci z bajki umili zasypianie malucha. Zapalone światło w porze zasypiania daje poczucie bezpieczeństwa dzieciom. Można również zawiesić nad łóżeczkiem łapacz snów dla dzieci. Według indiańskich wierzeń, te ozdoby przynosiły tylko dobre sny i odganiały koszmary. Łapacze snów pełnią funkcje dekoracyjną. Ozdobę te również można spersonalizować i umieścić w niej imię pociechy. 

Własny kąt malucha

Potrzeby dzieci nie różnią się od potrzeb rodziców. Posiadanie intymnej przestrzeni, w której można się odizolować od reszty świata jest ważne nawet dla najmłodszych. Któż nie budował fortów z koców i poduszek w dzieciństwie? Namiot teepee dla dzieci jest dużo bardziej praktycznym pomysłem niż fort. Łatwo się go rozkłada, może być postawiony w mieszkaniu jak i na zewnątrz w ogrodzie. Indiańskie namioty to idealne miejsca do zabawy, które można kupić w kolorystyce dla dziewczynki i chłopca. Nic więc dziwnego, że namioty te cieszą się coraz większa popularnością.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dobre buty do uprawiania sportu
Dobre buty do uprawiania sportu
Buty sportowe powinny być produktem odzwierciedlającym rozmiar i kształt naszej stopy oraz wpływającym na jej jak najlepsze ułożenie. Prawidłowo dobrane […]
Ostatnie wpisy