Podstawowe urządzenia i akcesoria do sprzątania

Podstawowe urządzenia i akcesoria do sprzątania
multitematyczny
Technika i motoryzacja
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sprzątanie pomieszczeń domowych, przestrzeni biurowych i hal przemysłowych zawsze jest sporym wyzwaniem. Aby w znacznym stopniu usprawnić ten proces, warto korzystać z odpowiednich urządzeń oraz akcesoriów. Najbardziej rozpowszechnione są oczywiście odkurzacze, które służą do usuwania kurzu i drobnych okruchów z powierzchni płaskich. Na rynku znajdziemy zarówno klasyczne modele zasilane prądem, jak i wersje pionowe bezprzewodowe, piorące, a nawet samochodowe (kompaktowe). 

Wysoka funkcjonalność to czynnik priorytetowy 

Oprócz odkurzaczy, do szybkiego sprzątania podłóg świetnie nadają się automaty szorująco-zbierające, polerki wysokoobrotowe oraz zamiatarki z fotelem operatora. Na uwagę zasługują ponadto przemysłowe myjki ciśnieniowe. Wprost znakomicie sprawdzają się one choćby przy usuwaniu trudnych zanieczyszczeń z karoserii samochodów, obudów sprzętów ogrodowych i rolniczych, posadzek balkonowych czy kostki brukowej. Godne polecenia są również rozmaite akcesoria, do których zaliczamy:

– mopy myjące – w tej kategorii wyróżniamy konstrukcje płaskie, obrotowe, wyposażone w pojemne wiaderko, ze spryskiwaczem itp.

– ściągaczki do brudu z szyb i przeszkleń,

– chusteczki jednorazowe do ścierania blatów, 

– szmatki z mikrofibry,

– rękawiczki nitrylowe i lateksowe,

– zmiotki oraz szufelki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wyzwolić w swoim dziecku artystyczną pasję?
Jak wyzwolić w swoim dziecku artystyczną pasję?
Czy dziecko musi mieć specjalne umiejętności, aby stać się artystą? Wiele osób uważa, że aby ich dziecko potrafiło idealnie grać […]
Ostatnie wpisy