O czym należy pamiętać planując ślub?

O czym należy pamiętać planując ślub?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planowanie ślubu może być stresującym procesem. Od wyboru miejsca i cateringu po wybór obrączki dla małżonka, jest tak wiele decyzji do podjęcia. Planując swój wielki dzień, pamiętaj o tych wskazówkach:

Budżet ślubny 

Określ, ile pieniędzy musisz wydać na wszystko, od tortu po kwiaty i rozrywkę.

Oś czasu, do kiedy wszystko musi być zrobione 

Postaraj się uzyskać ogólne pojęcie o tym, kiedy musisz mieć pewne rzeczy skończone, aby nie skończyć zestresowany zbyt wiele do zrobienia w ostatniej chwili.

Lista gości – i kto potrzebuje zaproszenia? 

Zadaj sobie pytanie, kto będzie uczestniczył w Twoim ślubie i czy potrzebuje zaproszenia. Jest to szczególnie ważne, jeśli organizujesz ślub w miejscu docelowym; wielu gości może nie zdawać sobie sprawy, że są zaproszeni, dopóki nie zobaczą swojego nazwiska na liście gości!

Szczegóły dotyczące miejsca 

Dowiedzcie się, jakie opcje jedzenia i napojów będą dostępne w lokalu – czy będzie to obiad zasiadany, czy przyjęcie w formie bufetu – abyście mogli odpowiednio zaplanować, kiedy przyjdzie czas na budżet (ile jedzenia potrzebujemy?) lub podjęcie decyzji o tym, gdzie ludzie będą siedzieć podczas obiadu (o wiele łatwiej jest, gdy każdy wie, gdzie ma siedzieć).

Nie zapomnij o kamerzyście 

Podczas gdy wiele par skupia się na jedzeniu, kwiatach i muzyce, często zapominają rozważyć zatrudnienie profesjonalnych kamerzystów, którzy uchwycą każdy moment ich wyjątkowego dnia. Dobry kamerzysta ślubny pomoże sprawić, że Twoje wideo ślubne będzie tak niezapomniane, jak powinno być. Jeśli go szukasz, to kamerzysta na wesele Poznań, jest miastem, w którym go zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z jakich usług marketingowych warto skorzystać?
Z jakich usług marketingowych warto skorzystać?
Marketing jest jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia biznesu. Bardzo często działania w jego zakresie prowadzą same firmy, powierzając je specjalnie […]
Ostatnie wpisy