Nowoczesne domy z drewna – piętrowe czy parterowe?

Nowoczesne domy z drewna – piętrowe czy parterowe?
multitematyczny
Rynek budowlany
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ostatnim czasie można zauważyć rosnące zainteresowanie domami z drewna. Rozwiązania te są atrakcyjne nie tylko pod względem wizualnym, ale przede wszystkim ekonomicznym i ekologicznym. Wiele możliwości istnieje także na płaszczyźnie architektonicznej – obok propozycji klasycznych można znaleźć projekty nowoczesnych budynków drewnianych, zarówno parterowych, jak i piętrowych.

Dom na miarę potrzeb

Parterowy czy piętrowy? – to pytanie zadaje sobie praktycznie każdy, kto zamierza zainwestować w budowę własnego domu. Budynki parterowe prezentują się efektownie i ciekawie, jednakże w przypadku dużej rodziny zdecydowanie lepszą alternatywą są domy piętrowe. Kwestię tę należy uwzględnić już na etapie projektowania. Dobrym pomysłem jest uwzględnienie ewentualnej rozbudowy domu bądź dobudowy piętra – zwłaszcza, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że w późniejszym czasie ilość mieszkańców ulegnie zwiększeniu.

Jak wiadomo, drewno należy do materiałów trwałych i wytrzymałych, a odpowiednio zaimpregnowane zapewnią komfort użytkowania przez długie lata. Jeśli interesują nas całoroczne, funkcjonalne domy drewniane producent oferuje zarówno rozwiązania katalogowe, jak i indywidualne projekty. Śmiało można więc stwierdzić, że jest to doskonały sposób, by zrealizować własne marzenia i zapewnić rodzinie optymalne warunki mieszkaniowe.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy sukienka weselna może jeszcze zaskoczyć? Owszem, zobacz jak!
Czy sukienka weselna może jeszcze zaskoczyć? Owszem, zobacz jak!
Suknia ślubna to ubiór, o którym marzy każda kobieta, czekając na ten jeden, wyjątkowy dzień. Suknia może być prosta lub […]
Ostatnie wpisy