Neonowe lakiery do hybryd – kit czy hit?

Neonowe lakiery do hybryd – kit czy hit?
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odważne i wyróżniające się w tłumie stylizacje paznokci to coś, co na swoich dłoniach z chęcią nosić będzie każda indywidualistka. Pięknie wykonany manicure przyciągnie wzrok każdego. Do tego pozwoli wyrazić siebie, swój styl oraz charakter. Kiedy więc marzą nam się oryginalne i wyraziste paznokcie hybrydowe neonowe kolory to pierwsze, o czym powinno się pomyśleć! Od teraz ponownie wracają one do łask!

Jaskrawy manicure – czy tylko na lato?

Neonowe hybrydy kojarzą się głównie z latem i beztroskim czasem wakacji. Poprawiają humor i napełniają pozytywną energią. Kojarzą się z kolorami soczystych owoców, egzotycznych zwierząt, drinków popijanych pod plażową parasolką i całonocnych imprez. Ich intensywne i wyraziste kolory sprawdzą się jednak także i w innych porach roku. Wszystko zależy od indywidualnego stylu i osobistych upodobań. Jaskrawe barwy to w końcu nie tylko przywilej słonecznych dni. Świetnie sprawdzą się także podczas zimowego urlopu w górach i czasu spędzanego na narciarskich stokach. Doskonale uzupełnią odważne stylizacje, ale będą też kolorowym dodatkiem do tych nieco bardziej stonowanych. Ten gorący kosmetyczny trend podniesie temperaturę niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Urodzinowe prezenty – jak trafić w gusta solenizanta?
Urodzinowe prezenty – jak trafić w gusta solenizanta?
Pomysł na prezent to zazwyczaj niełatwy wybór. Trzeba dobrze przemyśleć to, jak trafić w gusta solenizanta. Każdy lubi co innego, […]
Ostatnie wpisy