Najlepsze sposoby na ochronę witryny sklepowej

Najlepsze sposoby na ochronę witryny sklepowej
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dla właścicieli sklepów dużym problemem są włamania oraz akty wandalizmu, które czasami zdarzają się bez okazji, a czasami są efektem ulicznych protestów, nad którymi nikt nie umie zapanować. Mało kto montuje obecnie kraty, ponieważ są mało estetyczne i tak naprawdę niewiele dają. Alternatywą dla nieco więziennej stali są rolety antywłamaniowe. Niestety ich podstawową wadą jest całkowite zakrycie witryny sklepowej, co sprawia, że poza godzinami pracy naszego punktu, nikt nie będzie mógł podziwiać starannie przygotowanej wystawy. Na szczęście jest też o wiele nowocześniejsze rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie dużych powierzchni szklanych.

Folia nie jedno ma imię

Jeśli ani kraty, ani rolety nas nie satysfakcjonują, powinniśmy sięgnąć po trzecią opcję, którą jest folia antywłamaniowa. Ta z pozoru bardzo delikatna oraz cienka powłoka niewidoczna dla oka sprawi, że raz na zawsze zapomnimy o strachu przed rozbiciem szyby i włamaniem do sklepu. Mocna struktura tego produktu powoduje, że nawet podczas uderzenia kamieniem, szkło nie rozpada się na kawałki. Na tafli powstaje jedynie tzw. pająk, ale folia nadal trzyma całość w ryzach. Dzięki temu potencjalni klienci mogą przez całą dobę oglądać naszą ofertę, a złodzieje nie mają co liczyć na szybkie wejście do środka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szybki załadunek towaru – jakie urządzenia będą przydatne?
Szybki załadunek towaru – jakie urządzenia będą przydatne?
W magazynach i portach kluczowe znaczenie ma szybkość załadunku towarów. Wynika to z faktu, że wpływa ona na obniżenie kosztu […]
Ostatnie wpisy