Modułowy parking rowerowy – czy jest to rozwiązanie praktyczne?

Modułowy parking rowerowy – czy jest to rozwiązanie praktyczne?
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rowery stają się coraz popularniejsze wśród pracowników biur, którzy muszą dojeżdżać do siedzib firm przez zakorkowane miasta. Korzystając z roweru mogą bez przeszkód omijać zapełnione ulice, a także zatłoczone chodniki. Poza tym rowery są ekologicznym środek transportu, dlatego grono ich zwolenników stale się powiększa. Niestety użytkowanie rowery powoduje też pewne problemy, a jednym z nich jest kwestia jego zaparkowania. Pozostawienie własnego roweru w publicznym miejscu może się skończyć jego kradzieżą, a tego raczej każdy chce uniknąć. Na szczęście istnieje rozwiązanie tej kwestii, a jest nim postawienie modułowego parkingu rowerowego na terenie biura lub budynku kontrolowanego przez pracodawcę. Czy firmy powinny zwrócić uwagę na to rozwiązanie?

Czy modułowy parking rowery naprawdę się sprawdza?

Obecnie na rynku istnieje sporo firm, które zajmują się montażem modułowych parkingów dla rowerów. Jednym z takich podmiotów jest https://bike2box.com/, który oferuje pojedyncze parkingi mieszczące aż 12 rowerów i spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Taki modułowy parking nie zajmuje przy tym dużo przestrzeni, a to oznacza, że jak najbardziej zalicza się do praktycznych rozwiązań. Co ważne, rowery nie są w nim ustawione w typowy sposób, lecz zawieszane na specjalnych konstrukcjach. Dzięki temu właśnie w jednym module może się ich zmieścić nawet kilkanaście. Charakterystyka modułowych parkingów rowerowych sprawia, że z całą pewnością warto w nie zainwestować i postawić na terenie firmy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką biżuterię ubrać na ślub
Jaką biżuterię ubrać na ślub
Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem, w życiu każdego decydującego się na niego człowieka. Panny młode w tym dniu, pragną wyglądać […]
Ostatnie wpisy