Lubrykanty – które sprawdzą się najlepiej?

Lubrykanty – które sprawdzą się najlepiej?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podczas stosunku seksualnego należy w szczególności zadbać o poziom nawilżenia miejsc intymnych. Znakomicie nadaje się do tego celu lubrykant, czyli specjalny preparat żelowy. Z jednej strony minimalizuje on ryzyko bolesnego otarcia pochwy, z drugiej zaś wyraźnie podnosi przyjemność z aktu miłosnego. Wysokiej jakości lubrykanty znajdziemy zwłaszcza w tym poszczególnym sklepie internetowym: https://www.amorestore.pl/.

Skład odgrywa kluczową rolę

Na rynku są dostępne lubrykanty stworzone na bazie wody, silikonu i oleju. Te pierwsze doskonale imitują naturalny śluz wydzielany przez organizm kobiety i wykazują się pełnym bezpieczeństwem użytkowania, drugie z kolei gwarantują ponadprzeciętny poślizg, natomiast trzecie nie są zalecane ze względu na nadmierną tłustość oraz negatywny wpływ na strukturę materiałową prezerwatywy. W składzie produktu z pewnością nie powinny się znaleźć takie substancje, jak spermicide nonoxynol-9 (o działaniu podrażniającym) czy gliceryna (trudno wymyć ją z pochwy). Jeśli zależy nam na przyjemnym zapachu, to wybierzmy lubrykant wzbogacony o nutę smakową np. truskawkową, arbuzową, czekoladową albo bananową. Dodajmy, że w przypadku podatności skóry na uczulenie sprawdzi się wersja hipoalergiczna, a w przypadku starania się o dziecko wersja wspomagająca zapłodnienie (przedłuża żywotność plemników).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć o spedycji międzynarodowej?
Co warto wiedzieć o spedycji międzynarodowej?
Spedycja międzynarodowa to ruch towaru między państwami. Polega ona na dostarczaniu towaru z jednego kraju do drugiego. Na początku klient […]
Ostatnie wpisy