Jakim branżom przydadzą się namioty reklamowe?

Jakim branżom przydadzą się namioty reklamowe?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Namioty reklamowe to niezwykle skuteczna forma promocji dla firm działających w różnych branżach. W tej kategorii wyróżniamy m.in. modele handlowe (idealne na targi i konferencje), bankietowe (przeznaczone na wszelkie możliwe eventy), a także namioty ekspresowe, bardzo proste w montażu, a na dodatek mobilne. Podstawową zaletą tego rodzaju konstrukcji jest to, że można na nich nadrukować dowolne logo i nazwę firmy. Dzięki temu przyciągnięcie klientów nie stanowi większego problemu. 

Funkcjonalne konstrukcje o szerokim zastosowaniu

Zdecydowanie najważniejszym atutem namiotów reklamowych jest ich mobilność, co ma ogromne znaczenie w sytuacji, gdy taką konstrukcję często wozi się z miejsca na miejsce. Wiele modeli dostępnych na rynku jest wyposażonych w komfortowe wjazdy kurtynowe, do których otwarcia wystarczy jedna osoba. Dodajmy, że namioty można w dowolny sposób modyfikować w zakresie zarówno całej długości, jak i powierzchni oraz wysokości (dzięki specjalnym systemom). Najczęściej służą do sprzedaży lub promowania towarów i usług podczas targów branżowych, konferencji, wystaw, kulturalnych wydarzeń plenerowych (festiwali, dni miasta) czy wyścigów samochodowych.

Mogą być też z powodzeniem stosowane w trakcie wszelkich uroczystości rodzinnych (jako schronienie dla gości), a także jako miejsce, gdzie prowadzona jest agitacja polityczna i zbierane podpisy poparcia dla partii. Niezwykle trudno jest wymienić branże korzystające z tego typu rozwiązań, ponieważ jest ich ogromnie dużo. Do najważniejszych zaliczamy jednak spożywczą, usługową, rolniczą oraz motoryzacyjną.  Jeśli chodzi o profesjonalne namioty handlowe cena tych konstrukcji wynosi od 1000 zł do nawet 10 000 zł – oczywiście w zależności od wielkości, funkcjonalności i powierzchni reklamowej. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wybór sali na wesele – czym się kierować?
Wybór sali na wesele – czym się kierować?
Ślub to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Tego rodzaju uroczystość wymaga jednak wielu tygodni przygotowań […]
Ostatnie wpisy