Jak wystylizować marynarkę od garnituru?

Jak wystylizować marynarkę od garnituru?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marynarka garniturowa jest jednym z najbardziej uniwersalnych elementów garderoby każdego mężczyzny. Można ją ubrać w górę lub w dół, i można ją nosić na prawie każdą okazję. Jeżeli dopiero zaczynasz nosić garnitury, może Ci się wydawać, że istnieje zbyt wiele opcji, jeżeli chodzi o stylizację marynarki. Jednak po wypróbowaniu kilku różnych kombinacji, przekonasz się, że uzyskanie pożądanego wyglądu marynarki jest całkiem łatwe.

Noś ją z dżinsami lub chinosami

Możesz nosić marynarkę garniturową z dżinsami lub chinosami. Nosząc ją z dżinsami lub chinosami, zawsze należy upewnić się, że kolor koszuli i krawata pasuje do koloru spodni. Na przykład, jeśli masz na sobie czarne dżinsy, to powinieneś założyć czarną koszulę i krawat. Jeśli nosisz niebieskie chinosy, powinieneś założyć niebieską koszulę i krawat. Upewnij się również, że Twój pasek pasuje do koloru spodni i butów, jak również (jeśli dotyczy).

Dopasuj ją do innych elementów

Możesz również dopasować swoją marynarkę do innych części garderoby, takich jak koszule, krawaty, a nawet buty! Jeśli chcesz wybrać marynarkę dla siebie, zajrzyj na stronę https://giacomo.pl/marynarki.html. Na przykład, jeśli masz biały guzik dół koszuli, a następnie można użyć go jako dodatkową warstwę do ubierania się każdy strój przez po prostu parowanie go z różnych rodzajów kurtek, takich jak marynarki lub płaszcze sportowe! Nie zapominaj również o akcesoriach takich jak zegarki czy szaliki, które z pewnością dodadzą dodatkowego akcentu do Twojego ogólnego wyglądu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak szybko dotrzeć na miejsce w Gdyni?
Jak szybko dotrzeć na miejsce w Gdyni?
Jeśli potrzebujesz szybko dotrzeć na wybrane przez siebie miejsce, a nie posiadasz własnego samochodu i nie chcesz korzystać z drogiej […]
Ostatnie wpisy