Jak wybrać wygodne szpilki

Jak wybrać wygodne szpilki
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta chce mieć w swojej szafie chociaż jedną parę szpilek. Nawet gdy nie są one noszone zbyt często, warto mieć je na jakąś ważniejszą okazję, ślub czy też chociażby wręczenie dyplomów. Szpilki choć piękne, potrafią jednak boleśnie zranić kobiecą nogę. Jak zatem wybrać takie, by zawsze były w pogotowiu, a jednocześnie nie przynosiły bólu stopom?

Czy można znaleźć wygodne szpilki?

Kupując szpilki, które mają być przede wszystkim wygodne, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim na ich wysokość. Jeśli nie jesteśmy przyzwyczajone do szpilek i do chodzenia w nich, lepiej jest postawić na jakieś niższe. Jeśli będą one wygodne i komfortowe, wówczas zawsze będziemy się w nich dobrze czuły. Zbyt wysoki obcas może bowiem sprawić, że jakieś wyjście w nich będzie dla nas prawdziwą udręką. Wiele szpilek o różnych obcasach można znaleźć na https://brilu.pl/pol_m_Buty-Damskie_Szpilki_Czerwone-szpilki-344.html.

W kwestii wyprofilowania, również trzeba mieć się na baczności. Niestety niektóre szpilki są skrojone tak, że choć dobrze wyglądają, nie są niestety wygodne. Wyginają stopę, sprawiają, że jest ona bardzo nienaturalnie ustawiona. Nawet jeśli będą miały niski obcas, może być to dla nas niezwykle uciążliwe. Dlatego jeśli chcemy mieć wygodne szpilki, warto przed zakupem je dokładnie przymierzyć.

Wybór obcasa również jest niezwykle ważny. Bardzo wygodne są szpilki na słupku. Podobnie te o niskim obcasie zazwyczaj są dla nas niezwykle komfortowe. Warto zwrócić uwagę również na to czy obcas jest ścięty, czy może prosty. Poza tym jeśli szpilka jest zbyt wąska, wówczas noga bardziej się chwieje. Bardziej ścięty obcas jest natomiast wygodniejszy, ponieważ w odpowiedni punkt przenoszony jest ciężar ciała.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wygodnie można w dzisiejszych czasach zapisać się do lekarza?
Jak wygodnie można w dzisiejszych czasach zapisać się do lekarza?
W przeszłości pacjenci musieliby umówić się na wizytę, zaplanować czas z lekarzem, a następnie czekać tygodniami na wizytę. Obecnie istnieje […]
Ostatnie wpisy