Jak się upewnić, który alkohol należy zakupić na nasze wesele?

Jak się upewnić, który alkohol należy zakupić na nasze wesele?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W miarę zbliżania się daty ślubu będziecie musieli podjąć wiele decyzji. Niektóre z nich są ważniejsze od innych, ale na pewno trzeba dokładnie przemyśleć kwestię alkoholu.

W jaki sposób możemy zweryfikować, jaki alkohol najlepiej będzie pasował na naszym weselu?

Wybierzcie się na degustację. Większość sklepów monopolowych oferuje degustacje, które są doskonałym sposobem na sprawdzenie, jakie rodzaje napojów lubisz, a jakich nie. Jeśli nie oferują degustacji, zapytaj, czy mogą polecić inny sklep w mieście, który to robi. Możesz również zamówić próbki u licznych sprzedawców online, w razie potrzeby.

Nie zapomnij o opcjach bezalkoholowych! Jeśli na Waszym przyjęciu będzie serwowany posiłek, upewnijcie się, że są opcje bezalkoholowe dla tych, którzy nie piją lub po prostu chcą czegoś lżejszego w dniu ślubu. Dla tych gości możesz przygotować specjalne koktajle, np. dziewicze wersje popularnych napojów mieszanych (np. dziewicza margarita).

Zastanów się, jakie są gusta osób pijących, którzy będą obecni na Twoim weselu – niektórzy będą chcieli piwo, wino i napoje mieszane, inni tylko piwo lub wino, a jeszcze inni mogą w ogóle nie pić! Dla tych z kolei będzie istotna choćby tania wódka hurtownia może taką zapewnić od ręki, ważne by tylko wiedzieć takie informację o swoich gościach weselnych. Upewnij się, że każdy znajdzie coś dla siebie, aby nikt nie został pominięty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zrobić ze starymi meblami?
Co zrobić ze starymi meblami?
Podczas przeprowadzki często musimy radzić sobie z dużą ilością starych mebli. Nie zawsze możemy zabrać je ze sobą do nowego […]
Ostatnie wpisy