Jak ciekawie zagospodarować dużą kuchnię?

Jak ciekawie zagospodarować dużą kuchnię?
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kuchnia przez wiele osób uznawana jest za  serce domu. To w niej spędzamy wiele czasu, przygotowując posiłki, przeprowadzając kulinarne eksperymenty i nierzadko spożywając dania w gronie najbliższych osób. Coraz częściej pragniemy więc, aby kuchnia posiadała spory metraż. Jest to jednoznaczne z możliwością ciekawego i funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni i znacznego ułatwienia codziennych czynności. Oto kilka inspiracji!

Stylowe wnętrza na wyciągnięcie ręki

Bardzo ciekawą opcją jest połączenie kuchni z częścią jadalnianą. Możemy zrobić to przy pomocy dużego stołu, który będzie przypominał swym blatem blaty kuchennych szafek, do którego dostawimy wysokie krzesła. Znakomitym pomysłem jest również zaprojektowanie specjalnej wyspy. To dodatkowa przestrzeń, którą możemy wykorzystać do gotowania, lub na której możemy ustawić donice ze świeżymi ziołami. Taki zabieg nada pomieszczeniu nowoczesnego charakteru i pomoże wyróżnić się na tle standardowych aranżacji. Z atrakcyjną ofertą mebli wysokiej jakości zapoznamy się między innymi na stronie https://www.emkameble.pl/salon/zdunska-wola/.

Moc dodatków

Mając do dyspozycji dużą kuchnię, można pozwolić sobie na umieszczenie w niej sporej ilości estetycznych dodatków. Wspaniałym pomysłem jest pokrycie jednej ściany, lub jej części, specjalną farbą, która umożliwia zapełnianie jej napisami tworzonymi przy pomocy kredy. Nie bójmy się lamp o oryginalnych kształtach oraz roślin, które nadadzą pomieszczeniu ciepłego i domowego charakteru. Spora przestrzeń umożliwia nam również zaopatrzenie się w dużą ilość szafek na potrzebne drobiazgi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pozycjonowanie SEO i optymalizacji witryny pod kątem słów kluczowych
Pozycjonowanie SEO i optymalizacji witryny pod kątem słów kluczowych
Aby uzyskać lepszy zwrot z inwestowania w pozycjonowanie SEO, firmy powinny skupiać się nie tylko na słowach kluczowych, ale także […]
Ostatnie wpisy