Ile wcześniej powinno się wręczać zaproszenia?

Ile wcześniej powinno się wręczać zaproszenia?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wręczanie zaproszeń ślubnych to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi, jakim jest ślub. Zaproszenia najlepiej wręczać jest osobiście, korzystając z gościnności osób zaproszonych i odwiedzając ich we własnym domu. W przypadku osób, które zamieszkują daleko lub nie ma możliwości spotkania się osobiście (ze względu na przykład na fakt, że mieszkają za granicą) zaproszenia ślubne można przesłać pocztą – najlepiej jednak wtedy zadzwonić i telefonicznie zaprosić ich na ślub, a wysyłkę zaproszenia potraktować jako dodatkowy element. Przyjęło się, że z reguły zaproszenia przedkłada się osobom bliskim na kilka miesięcy przed terminem uroczystości.

Jakie zaproszenia ślubne wybrać?

Na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w tworzeniu profesjonalnych zaproszeń ślubnych – jak na przykład firma działająca na terenie Białegostoku i realizująca również zamówienia internetowe http://stardust-studio.pl/. Wybór najładniejszego zaproszenia to tak naprawdę kwestia mocno indywidualna. Na karcie zaproszenia powinny być widoczne najważniejsze dane dotyczące ślubu oraz ewentualnego rodzinnego obiadu czy wesela. Warto jest dokładnie określić do kiedy goście powinni potwierdzić swoje uczestnictwo w tym wydarzeniu, a także podać swoje numery kontaktowe. Niektórzy na zaproszeniach ślubnych zamieszczają dodatkowe informacje o preferowanym rodzajach prezentów – jak na przykład fakt, że zamiast kwiatów wolą chociażby zdrapki Lotto czy jakąś książkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ręczniki z jakich materiałów najlepiej chłoną wodę?
Ręczniki z jakich materiałów najlepiej chłoną wodę?
Dobre ręczniki nie tylko są miękkie i przyjemne w dotyku, ale także świetnie chłoną wodę. Z tego względu wybierając nowe […]
Ostatnie wpisy