Idealne wakacje dla aktywnych – najlepsze pomysły

Idealne wakacje dla aktywnych – najlepsze pomysły
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś osobą aktywną i takie wakacje cenisz sobie najbardziej, wybierając się nad Dunajec, masz oczywiście standardową możliwość wędrowania po górach i zdobywania różnorodnych szczytów. Jednakże same góry to nie wszystkie możliwości, jakie czekają na Ciebie w tej okolicy. O czym warto pomyśleć będąc w tym jakże urokliwym miejscu?

Spływ tratwą

Gdy po trudach poczynionych na szlaku, zdecydujesz się trochę odpocząć, możesz zdecydować się na rekreacyjny udział w zorganizowanym spływie tratwą przez Dunajec. Będzie to niewątpliwie świetnym moment, aby z nieco innej perspektywy podziwiać piękne krajobrazy i dziką naturę. 

Spływ kajakowy

A gdy już nieco wypoczniesz i zachwycisz się tą urokliwą rzeką górską, jaką jest Dunajec, będziesz mógł pogłębić w sobie to uczucie. Wszak piękno unikalnej przyrody, warto podziwiać na spokojnie, mogąc także delektować się większą swobodą, także ciszą i cudami natury.  Taką możliwość daje chociażby wypożyczalnia kajaków Dunajec to rzeka, którą trzeba przepłynąć chociażby jednodniowy spływ. Tylko wtedy poznamy prawdziwą stronę tego miejsca. W zależności od sił i dostępnego czasu własnego, do wyboru są trasy o różnej długości i poziomie zaawansowania. Wśród nich znajdziemy najkrótszą trasę liczącą 10 km lub inną, o dystansie 15 km, 21km czy 26 km albo 32 km, a także najdłuższą mierzącą między 33 km, a 42 km. W zależności od wybranej opcji, spływ może trwać od 2 do aż nawet 10 godzin. Cena także jest od tego zależna, zaczyna się od 45 zł od osoby, a kończy w kwocie 85 zł od osoby. Taka atrakcja z pewnością zostanie w Twej pamięci na dłużej, a przy tym zadbasz o swoją kondycję fizyczną w bardzo przyjemny sposób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Do czego służą studzienki wodomierzowe?
Do czego służą studzienki wodomierzowe?
Podczas instalacji wodomierza w budynku należy kierować się przede wszystkim jego odpowiednim umiejscowieniem – powinien znajdować się w miejscu łatwo […]
Ostatnie wpisy