Czy oddanie auta do skupu jest opłacalne?

Czy oddanie auta do skupu jest opłacalne?
multitematyczny
Technika i motoryzacja
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Mnóstwo osób zastanawia się, co zrobić z samochodem osobowym, który wskutek wieloletniej eksploatacji albo wypadku nie nadaje się już do dalszej jazdy. Rozsądnym rozwiązaniem jest wówczas oddanie auta do profesjonalnego skupu. Takie punkty znajdują się w większości miast naszego kraju i funkcjonują zazwyczaj przez całą dobę – od poniedziałku do niedzieli.

Postąpmy zgodnie z obowiązującym prawem

Oddanie używanego pojazdu do skupu jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dlatego, że możemy się w ten sposób szybko, skutecznie i w pełni legalnie pozbyć niechcianego auta. Co istotne, nie jest przy tym wymagane ważne ubezpieczenie OC ani potwierdzenie przeglądu technicznego. Wystarczy umówić się z pracownikiem punktu, który dokona rzetelnej wyceny samochodu i zaproponuje nam za niego odpowiednią kwotę pieniędzy. Przeważnie można zarobić od 500 do maksymalnie 10 000 zł – oczywiście w zależności od marki i poziomu uszkodzenia maszyny. Ogromną zaletą jest to, że gotówka jest wręczana klientowi do ręki lub jeszcze tego samego dnia przelewana na wskazane przez niego konto. Na http://www.selcar.pl można znaleźć wiele informacji na temat takiego skupu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze felg?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze felg?
Felga to nic innego jak obręcz, na którą jest bezpośrednio zakładana opona samochodowa. Obecnie obręcze mają za zadanie nie tylko […]
Ostatnie wpisy