Czy oddanie auta do skupu jest opłacalne?

Czy oddanie auta do skupu jest opłacalne?
multitematyczny
Technika i motoryzacja
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Mnóstwo osób zastanawia się, co zrobić z samochodem osobowym, który wskutek wieloletniej eksploatacji albo wypadku nie nadaje się już do dalszej jazdy. Rozsądnym rozwiązaniem jest wówczas oddanie auta do profesjonalnego skupu. Takie punkty znajdują się w większości miast naszego kraju i funkcjonują zazwyczaj przez całą dobę – od poniedziałku do niedzieli.

Postąpmy zgodnie z obowiązującym prawem

Oddanie używanego pojazdu do skupu jest dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dlatego, że możemy się w ten sposób szybko, skutecznie i w pełni legalnie pozbyć niechcianego auta. Co istotne, nie jest przy tym wymagane ważne ubezpieczenie OC ani potwierdzenie przeglądu technicznego. Wystarczy umówić się z pracownikiem punktu, który dokona rzetelnej wyceny samochodu i zaproponuje nam za niego odpowiednią kwotę pieniędzy. Przeważnie można zarobić od 500 do maksymalnie 10 000 zł – oczywiście w zależności od marki i poziomu uszkodzenia maszyny. Ogromną zaletą jest to, że gotówka jest wręczana klientowi do ręki lub jeszcze tego samego dnia przelewana na wskazane przez niego konto. Na http://www.selcar.pl można znaleźć wiele informacji na temat takiego skupu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bezpieczniki – dlaczego są tak ważne?
Bezpieczniki – dlaczego są tak ważne?
Bezpieczniki, tak jak wskazuje na to ich nazwa, stanowią zabezpieczenie układu lub jego elementu bądź też użytkownika przed określonym zagrożeniem. […]
Ostatnie wpisy