Co to jest Digital Signage ?

Co to jest Digital Signage  ?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Digital Signage (DOOH – Digital out-of-home) jest popularnie nazywany tak zwanym „cyfrowym wyjściem z domu”. Jest to niczym innym niż zastosowaniem nośników cyfrowym w zdalnym sposobie przekazywania treści oraz wiadomości. System ten cechuje bardzo wysoka automatyzacja oraz bezpieczeństwo. Możliwa jest także integracja poszczególnego oprogramowania z aplikacjami, które są bazami danych. System Digital Signage umożliwia także w pełni dostosowanie przekazu do aktualnych odbiorców, a także wymagań sytuacyjnych, co przekłada się na jego wysoką niezawodność.

W tworzeniu takich systemów wykorzystuje się szereg nowoczesnych i sprawdzonych technologii – od popularnych monitorów LCD, aż po dotykowe projektory czy specjalnie dedykowane do tego celu systemu holograficzne.  Część z nich można znaleźć na http://tdcpolska.pl/rozwiazania-digital-signage/. Użyte technologie zależą przede wszystkim od danych potrzeb oraz kontekstu.

Niezwykłą zaletą Digital Signage jest przede wszystkim fakt, że wyświetlane komunikaty są w pełni zautomatyzowane. Przekłada się to na wysoką rzetelność oraz aktualność danych dla odbiorcy. Zdalny i automatyczny sposób zarządzania systemem pozwala także dostosować przekaz z dowolnej lokalizacji, co jest kolejnym bardzo ważnym jego walorem. Wśród zalet tego systemu należy wymienić również przede wszystkim bardzo wysoką szybkość publikacji (możliwość reagowania na różne wydarzenia i publikowania informacji w czasie rzeczywistym), a także elastyczność i szybkość ewentualnej zmiany. Wszystko to przy sporej oszczędności czasu i kosztów względem innych metod.

Dowiedz się więcej u producenta wyświetlaczy reklamowych – T D C Polska.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak poradzić sobie z rozwodem – dlaczego warto zasięgnąć pomocy prawnika?
Jak poradzić sobie z rozwodem – dlaczego warto zasięgnąć pomocy prawnika?
Rozwód uznawany jest za jedną z najbardziej stresujących sytuacji życiowych. Co więcej, często pojawiają się dodatkowe komplikacje, które utrudniają cały […]
Ostatnie wpisy