Co kupić na prezent miłośnikowi gór?

Co kupić na prezent miłośnikowi gór?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Prezent dla miłośnika górskich wędrówek powinien być oryginalny, niebanalny i praktyczny jednocześnie. Kolejny plakat, album czy koszulka z górskim motywem może okazać się upominkiem nietrafionym. Co więc kupić zagorzałemu miłośnikowi gór?

Górskie gadżety na miarę szyte

Zakup prezentu dla miłośnika gór na pierwszy rzut oka wydaje się być rzeczą łatwą i oczywistą – w sklepach znaleźć można szeroki wachlarz górskich akcesoriów, albumów, plakatów i przydatnych gadżetów. Rzeczywistość okazuje się jednak zupełnie inna – główną przeszkodą jest zazwyczaj wystarczający brak wiedzy na temat posiadanego przez daną osobę ekwipunku. Termos, mata do siedzenia, czapka czy ciepłe skarpety to gadżety, które z całą pewnością przydadzą się podczas górskich wędrówek, warto jednak postawić na rozwiązania bardziej oryginalne i niebanalne. Przykładem może tutaj modna w ostatnim czasie mapka zdrapka. Jest to ciekawy gadżet, na którym w wygodny sposób można zaznaczać zdobyte szczyty i pokonane szlaki. Co więcej, bez problemu można również planować kolejne wyprawy, utrwalając przy tym topografię Tatr. Mapę można umieścić na ścianie, traktując jako niecodzienny element dekoracyjny, podkreślający jednocześnie pasję i zainteresowania danej osoby. Więcej informacji w przedmiotowym temacie można znaleźć w zasobach witryny https://nagrani.pl/pl/p/Mapa-Zdrapka-Tatry-Polskie/37.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Klimatyzacja – w jakich pomieszczeniach jest niezbędna?
Klimatyzacja – w jakich pomieszczeniach jest niezbędna?
Klimatyzacja pomaga utrzymać wewnątrz pomieszczeń optymalną temperaturę, która zapewni komfortowe w nich przebywanie. O ile w przypadku mieszkań czy domów […]
Ostatnie wpisy