5 powodów, dla których warto trzymać smartfona w etui

5 powodów, dla których warto trzymać smartfona w etui
multitematyczny
Technika i motoryzacja
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesne smartfony są bardzo funkcjonalne, ale również ich ceny bynajmniej nie są małe. Dlatego też jeśli wydamy na telefon kilka tysięcy złotych, na pewno nie chcemy by się nam on zniszczył. Trudno jednak używając urządzenia codziennie i nosząc je ze sobą uniknąć uderzeń czy zarysowań. Przed tym może telefon ochronić specjalne etui. Przedstawimy teraz pięć powodów, dla których warto takie etui zakupić i zawsze stosować.

1. Najważniejszy powód, to ochrona przed zarysowaniami. Nosząc telefon w kieszeni na przykład z kluczami, niechybnie spowodujemy porysowanie delikatnej powierzchni ekranu i obudowy. Sami producenci zalecają zakup etui, by uniknąć tego problemu. Na przykład etui Huawei Y5 możemy otrzymać razem z telefonem, jeśli wyrazimy taką chęć przy zakupie.

2. Etui daje nam ochronę przed uderzeniami. Na przykład czasami wyjmujemy telefon i kładziemy go na stole. Bywa, że w pośpiechu rzucimy go nieco mocniej, a to spowoduje jakieś widoczne uszkodzenia.

3. Ochrona przed upadkami. Tutaj trzeba mieć już lepszy produkt, na przykład etui na telefon Lenovo. Tanie etui są bowiem zbyt cienkie, by mogły odpowiednio zamortyzować siły występujące podczas upadku. Firmowe produkty są o wiele grubsze, dzięki czemu uratują nasz smartfon, gdyby upadł nam on na ziemię.

4. Kolejny powód to stylowy i elegancki wygląd. Tutaj jednak także potrzebujemy zakupić produkt firmowy, ponieważ tanie etui – które być może wyglądają fajnie – to już po kilku miesiącach użytkowania będą porwane i zniszczone.

5. Jeszcze jednym powodem są dodatkowe funkcje. Niektóre smartfony po umieszczeniu w firmowym etui z okienkiem, umożliwiają wyświetlanie aktualnej godziny w jego obrębie. Dzięki temu by sprawdzić czas nie musimy etui otwierać. Natomiast po otwarciu automatycznie następuje podświetlenie ekranu, co również jest bardzo wygodne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Koszula – jej rodzaje i sposoby noszenia
Koszula – jej rodzaje i sposoby noszenia
Istnieje wiele rodzajów koszul, które powinniśmy dopasowywać do odpowiednich okazji. Na co dzień sprawdzą się modele casualowe oraz w kratę. […]
Ostatnie wpisy