Zaproszenie na ślub – z ozdobami czy bez?

Zaproszenie na ślub – z ozdobami czy bez?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zaproszenia ślubne można wybrać ze wzorem lub bez niego. Wiele par stawia na proste projekty, zwłaszcza kiedy nie wie, jaki będzie motyw przewodni wesela. Takie zaproszenia mogą być bardzo uniwersalne i pasować do całości, nawet jeśli koncepcja wyglądu przyjęcia zostanie zmieniona w ostatniej chwili, co często się zdarza.

Zaproszenia ze wzorem będą za to idealne, kiedy już wcześniej zaplanowaliśmy wygląd wesela albo znamy gust naszych gości i chcemy wybrać coś specjalnego dla nich, by czuli się docenieni.

Dla kogo wzór?

Zaproszenia ślubne ze wzorem są świetnym pomysłem, jeśli wiemy, jaki będzie nasz motyw przewodni na weselu. Jeśli decydujemy się na rustykalne wesele albo klasyczne przyjęcie w restauracji, to warto wybrać zaproszenia ślubne kwiatowe. Wzór na zaproszeniach może być odzwierciedleniem tego, co goście znajdą na stołach w ramach dekoracji – zaproszenia w kropki, czy zaproszenia ślubne w paski mogą odzwierciedlić dekorację w paski, czy w kropki na stołach na serwetkach albo na obrusie.

Zaproszenia ślubne ze wzorem nawiązują do klasycznych zaproszeń ślubnych, są bardzo eleganckie, a przy okazji „bezpieczne”, ponieważ na pewno spodobają się gościom w różnym wieku.

A może bez ozdób?

Takie zaproszenia są znacznie bardziej nowoczesne, można na nich umieścić nasze wspólne zdjęcie lub prosty napis. Takie zaproszenia muszą jednak wyróżniać się ciekawym kolorem, np. złotym oraz fakturą papieru. Mimo braku wzoru mogą okazać się bardzo eleganckie i przyciągające wzrok. Na pewno zrobią furorę wśród gości. Przykłady takich zaproszeń można sprawdzić na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/zlote.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Drukarki 3D – profesjonalny sprzęt
Drukarki 3D – profesjonalny sprzęt
Druk przestrzenny może być świetną, kreatywną rozrywką. Jednak stanowi również nieocenioną pomoc i środek do realizacji projektów w wielu dziedzinach, […]
Ostatnie wpisy