Woskowijka – ekoalternatywa dla folii spożywczej

Woskowijka – ekoalternatywa dla folii spożywczej
multitematyczny
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wosk jest ekologiczną alternatywą dla folii samoprzylepnej. Można go używać do przykrywania potraw lub pozostawić jako samodzielny lukier ochronny. Dzięki powłoce z wosku pszczelego potrawy zachowają świeżość i pozostaną takie, jakie są. Papier woskowy to bardzo przydatna alternatywa dla plastikowej folii samoprzylepnej. Jest trwały, wielokrotnego użytku i bardziej przyjazny dla środowiska niż plastik!

Wosk jest świetną ekologiczną alternatywą dla folii samoprzylepnej

Woskowijki, czyli wosk jest naturalną i etyczną alternatywą dla folii samoprzylepnej. Ma taką samą zdolność przylegania jak folia spożywcza i można go używać wielokrotnie! Wosk utrzymuje żywność w świeżości i chroni ją przed wilgocią, przedłużając jej żywotność. Długo szukaliśmy idealnego rozwiązania do pakowania żywności, ale bez względu na to, czego próbowaliśmy, nie mogliśmy znaleźć takiego, które byłoby praktyczne i przyjazne dla środowiska. Wosk to nowy rodzaj produktu kuchennego, który wykorzystuje naturalny wosk pszczeli do stworzenia świeżej, oddychającej i nieplastikowej alternatywy dla folii samoprzylepnej. Wosk zapobiega wysychaniu żywności, tworzy barierę dla zapachów i sprawia, że żywność dłużej zachowuje świeżość. Wykonany wyłącznie z oleju kokosowego, jest bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką formę usługi należy wybrać, chcąc ustalić granice nowej działki?
Jaką formę usługi należy wybrać, chcąc ustalić granice nowej działki?
Każda nieruchomość, bez względu na swoje przeznaczenie, musi mieć wyznaczone granice. Tak też jest z takim rozwiązaniem jak wytyczenie granic […]
Ostatnie wpisy