Woskowijka – ekoalternatywa dla folii spożywczej

Woskowijka – ekoalternatywa dla folii spożywczej
multitematyczny
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wosk jest ekologiczną alternatywą dla folii samoprzylepnej. Można go używać do przykrywania potraw lub pozostawić jako samodzielny lukier ochronny. Dzięki powłoce z wosku pszczelego potrawy zachowają świeżość i pozostaną takie, jakie są. Papier woskowy to bardzo przydatna alternatywa dla plastikowej folii samoprzylepnej. Jest trwały, wielokrotnego użytku i bardziej przyjazny dla środowiska niż plastik!

Wosk jest świetną ekologiczną alternatywą dla folii samoprzylepnej

Woskowijki, czyli wosk jest naturalną i etyczną alternatywą dla folii samoprzylepnej. Ma taką samą zdolność przylegania jak folia spożywcza i można go używać wielokrotnie! Wosk utrzymuje żywność w świeżości i chroni ją przed wilgocią, przedłużając jej żywotność. Długo szukaliśmy idealnego rozwiązania do pakowania żywności, ale bez względu na to, czego próbowaliśmy, nie mogliśmy znaleźć takiego, które byłoby praktyczne i przyjazne dla środowiska. Wosk to nowy rodzaj produktu kuchennego, który wykorzystuje naturalny wosk pszczeli do stworzenia świeżej, oddychającej i nieplastikowej alternatywy dla folii samoprzylepnej. Wosk zapobiega wysychaniu żywności, tworzy barierę dla zapachów i sprawia, że żywność dłużej zachowuje świeżość. Wykonany wyłącznie z oleju kokosowego, jest bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć o druku 3D z żywicy?
Co warto wiedzieć o druku 3D z żywicy?
Większość drukarek 3D dostępnych na rynku wykorzystuje technologię FDM/FFF, czyli jako materiał stosuje termoplastyczny filament. Do jego produkcji używa się […]
Ostatnie wpisy