Urodzinowe prezenty – jak trafić w gusta solenizanta?

Urodzinowe prezenty – jak trafić w gusta solenizanta?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pomysł na prezent to zazwyczaj niełatwy wybór. Trzeba dobrze przemyśleć to, jak trafić w gusta solenizanta. Każdy lubi co innego, a nie udany podarunek może przysporzyć więcej kłopotu, niż radości. Nawet jeżeli na twarzy obdarowanej osoby maluje się uśmiech, nie oznacza to, że na pewno trafiliśmy z prezentem. Być może solenizant nie chce nas urazić, a po jakimś czasie podejmie próbę zwrotu prezentu do sklepu, lub w najgorszym wypadku będzie on leżał nieużywany gdzieś w szafie.

Prezent na urodziny dla chłopaka powinien stanowić dla niego wartość użytkową. Panowie zazwyczaj nie przykładają aż tak wielkiej wagi do kwestii sentymentalnych, dlatego obdarowanie ich kwiatami może nie wystarczyć, by byli w pełni zadowoleni.

Najlepiej połączyć coś ładnego z czymś praktycznym – dobry prezent to na przykład pendrive USB ze zdjęciem. Umieszczając na pamięci USB fotografię, która jest bliska danemu mężczyźnie powodujemy, że ten niepozorny gadżet zyskuje całkiem nowy wymiar. Nie jest już tylko narzędziem do magazynowania i przenoszenia plików, ale stanowić zaczyna cenną pamiątkę, którą można nosić w portfelu.

Kufel jest zawsze w cenie

Nie od dziś wiadomo, że panowie lubią piwo. Nie dotyczy to co prawda wszystkich przedstawicieli tej płci, ale raczej jej zdecydowanej większości. Gdy zakupi się już odpowiednią liczbę butelek – wypada też zaopatrzyć pana w kufel do piwa. Te dzisiaj są bardzo różnorodne. Zawierają na przykład motywy sportowe, które będą idealnym dodatkiem do oglądanego w telewizji meczu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze męskich kosmetyków do włosów?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze męskich kosmetyków do włosów?
Włosy w wiecznym nieładzie i brak czasu na przesiadywanie przed lustrem? Wielu mężczyzn zna ten problem doskonale. Wśród dostępnych na […]
Ostatnie wpisy