Obowiązkowe dodatki na ślub

Obowiązkowe dodatki na ślub
multitematyczny
Bez kategorii
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to jedno z najważniejszych dni w życiu zakochanej pary. Oprócz wyboru sali i menu, sukni ślubnej czy garnituru trzeba dobrze ugościć zaproszonych uczestników imprezy, aby poczuli się wyjątkowo i na długo zapamiętali ten dzień.

Jakie drobne upominki można sprezentować przybyłym gościom?

Podziękowanie dla gości to obowiązkowy element każdego wesela. Jedną z najpopularniejszych form podziękowań są alkohol i słodkie upominki (czekoladki, ciasteczka z wróżbą, pralinki). Kolejnym dobrym pomysłem jest podarowanie weselnikom magnesów upamiętniających ten wyjątkowy dla państwa młodych dzień. Niektórzy odwdzięczają się za przybycie na wesele mydełkami czy świeczkami. To, co zakupimy dla gości, powinniśmy ustalić na samym początku planowania budżetu weselnego. Zazwyczaj gotowe prezenty można kupić za kilka złotych.

Drobne upominki najczęściej kładzie się przy winietkach, dzięki temu unikamy niepotrzebnego zamieszania i mamy pewność, że każdy z gości zostanie odpowiednio obdarowany. Aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, warto skorzystać z gotowych szablonów winietek dostępnych m.in.na stronie https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/winietki-slubne/. Pozwala to na wybranie modelu dopasowanego kolorystycznie do wystroju sali w przystępnej cenie i wysokiej jakości. Winietki nie dość tego, że ładnie się prezentują, to pozwalają na posadzenie gości weselnych w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Popularne kwiatowe wzory znakomicie upiększają weselny stół i przyciągają uwagę zgromadzonych gości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na nowoczesną aranżację salonu
Pomysły na nowoczesną aranżację salonu
Obecnie ogromną popularnością w zakresie urządzania domowych salonów cieszy się styl nowoczesny. Łączy on bowiem w sobie względną prostotę z […]
Ostatnie wpisy