Najciekawsze miejsca na narty we Włoszech

Najciekawsze miejsca na narty we Włoszech
multitematyczny
Hobby/podróże i sport
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając się na wyjazd zimowy lub wiosenny na narty warto rozważyć nie tylko polskie ośrodki czy przygraniczne oferty naszych sąsiadów, ale spojrzeć także na możliwości, jakie dają inne kraje. Do najciekawszych propozycji – zarówno pod względem cenowym, jak i zróżnicowaniem tras – zaliczyć można między innymi Włochy. Jest to państwo oferujące klientom gwarancję dobrej pogody i warunków pozwalających korzystać z rozbudowanej sieci tras narciarskich. Przede wszystkim należy zwrócić tutaj uwagę na region Val di Sole – dobre warunki tam panujące przykuwają uwagę coraz większej grupy narciarzy, a różnorodność hotelowa powoduje, iż każdy znajdzie tam odpowiednie miejsce dla siebie.

Skupienie się na wyjeździe zagranicznym na narty, zamiast w góry polskie, jest również niezmiernie korzystne pod względem finansowym. Jadąc do Zakopanego czy Karpacza nie możemy być pewni, iż śnieg spadnie w wystarczających ilościach, a ceny za hotele są podobne do tych za granicą. Oprócz tego, dochodzą olbrzymie kolejki w szczycie sezonu czy niewielka ilość tras. Dobrym pomysłem dla ludzi młodych jest z kolei wyjazd studencki za granicę. Przedstawia on sobą niską cenę oraz szerokie możliwości w trakcie trwania wyjazdu. Najczęściej wyjazdy studenckie organizowane są właśnie do Włoch, Francji czy Szwajcarii. Charakteryzują się licznymi atrakcjami wliczonymi w cenę (zazwyczaj 7 dni wypoczynku plus 2 liczone na dojazd) w postaci imprez integracyjnych, licznych konkursów i zabaw na stoku czy koncertów czołowych polskich wykonawców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Skup aut – jakie rodzaje samochodów są tam przyjmowane?
Skup aut – jakie rodzaje samochodów są tam przyjmowane?
Gdy szybko chcemy sprzedać samochód, musimy zapoznać się z wszystkimi dostępnymi opcjami. Może być też tak, że już wystawiliśmy atrakcyjne […]
Ostatnie wpisy