Masaż bańką chińską – doświadczenie, którego nie zapomnisz?

Masaż bańką chińską – doświadczenie, którego nie zapomnisz?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele rodzajów masaży, które są dostępne do wyboru. Jednak jednym z najbardziej popularnych jest masaż bańką chińską. Dzieje się tak dlatego, że jest on nie tylko relaksujący, ale również bardzo skuteczny w łagodzeniu stresu i napięcia z Twojego ciała.

Masaż bańką chińską jest wykonywany przez wyszkolonego profesjonalistę, który używa tylko swoich rąk do manipulowania Twoimi mięśniami i stawami. Terapeuta będzie wywierał nacisk na określone punkty Twojego ciała, co pomaga złagodzić ból i napięcie w mięśniach i tkankach.

Technika

Technika stosowana w tym masażu jest zupełnie inna od innych technik stosowanych w innych rodzajach masaży. Dzieje się tak dlatego, że nie stosuje się w nim olejków ani balsamów na skórę, w przeciwieństwie do innych masaży, takich jak masaż szwedzki czy masaż tkanek głębokich. Zamiast tego bańki stawia się bezpośrednio na ciele za pomocą specjalnej maszyny, która w kontakcie ze skórą wywołuje uczucie pękania. Pomaga to rozluźnić napięte mięśnie znacznie szybciej niż inne rodzaje masażu, ponieważ stymuluje zakończenia nerwowe w skórze powodując uwalnianie endorfin – substancji chemicznych, które sprawiają, że czujemy się dobrze!

Jakie partie ciała?

Ten rodzaj masażu może być wykonywany w dowolnym miejscu na ciele, z wyjątkiem twarzy i okolic pachwin, ponieważ te obszary wymagają specjalnego szkolenia, zanim będą mogły być skutecznie leczone tą metodą. Trwa to około godziny, aby wykonać masaż całego ciała tą metodą, ale można również uzyskać krótszą wersję, która skupia się tylko na jednym obszarze ciała. Ten rodzaj masażu jest świetny dla ludzi, którzy szukają szybkiego sposobu na relaks po pracy lub zabawie, ponieważ jest tak szybki i łatwy do wykonania. Jeśli już zdecydujesz się na masaż bańką chińską Warszawa jako stolica ma do zaoferowania dużo dobrych studio masażu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na jaki typ wanny zdecydować się do łazienki?
Na jaki typ wanny zdecydować się do łazienki?
Wanna to urządzenie sanitarne niezwykle użyteczne w każdej łazience, ponieważ służy do codziennej kąpieli. Można ją oczywiście zastąpić prysznicem, ale […]
Ostatnie wpisy