Krzesła biurowe: na kółkach czy nie?

Krzesła biurowe: na kółkach czy nie?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najczęściej gdy myślimy o krzesłach i fotelach biurowych mamy na myśli obrotowe krzesła na kółkach. Jednak oferta sklepów jest o wiele szersza i można w nich znaleźć także inne rozwiązania.

Fotele biurowe na kółkach

Bez wątpienia wyposażenie krzesła w kółka sprawia, że staje się ono bardziej mobilne i umożliwia większą swobodę ruchów. Najważniejsze przy wyborze takiego fotela jest to, żeby kółka były wykonane z takich materiałów, które nie powodują dużego hałasu podczas przesuwania krzesła. Ważna jest także blokada, aby móc unieruchomić krzesło jeśli jest to konieczne. Kupując krzesło obrotowe na kółkach warto zastosować pod nie specjalną przeźroczystą matę, która z jednej strony zabezpieczy podłogę przed uszkodzeniami, a z drugiej zapobiegnie niekontrolowanemu odsuwaniu się od biurka, stawiając krzesłu niewielki opór.

Krzesła biurowe bez kółek

Krzesła bez kółek mogą być również doskonałym wyborem. Świetnie sprawdzają się jako ergonomiczne krzesła do komputera. Zdecydowanie można je polecić tym, którzy pracują przy niewielkim blacie i korzystają głównie z komputera, a także rzadko wstają ze swojego miejsca pracy pracując raczej statycznie. Krzesło biurowe bez kółek zapewni większą stabilność. W dodatku bez wątpienia takie krzesła prezentują się o wiele bardziej elegancko i nowocześnie, choć może nie są tak wygodne jak fotele na kółkach. Tego typu krzesła doskonale sprawdzają się też w salach konferencyjnych i szkoleniowych. Dlatego warto rozważyć obie opcje i wybrać krzesła najlepsze do konkretnych osób i pomieszczeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na prezenty kuchenne
Pomysły na prezenty kuchenne
Prezent do kuchni ucieszyłby pewnie niejedną osobę ale przed zakupem takiego prezentu należy zastanowić się dobrze i wybrać taki, który […]
Ostatnie wpisy