Jakie przedmioty mogą być nośnikami reklamy?

Jakie przedmioty mogą być nośnikami reklamy?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gadżety reklamowe stanowią ogromną gałąź produktów służących reklamie. Spotykamy je wszędzie, być może niektórych z nich nieświadomie używamy na co dzień, sporządzamy na nich notatki czy trzymamy w torebce. Nie warto ignorować siły codziennych przedmiotów, które mogą być świetnymi nośnikami reklamy. Jakie z nich wybrać?

Dla każdego coś dobrego

Gdy myślimy o gadżetach reklamowych, jednym z pierwszych skojarzeń są długopisy. Jest to rozwiązanie tanie, obecnie o wiele lepszej jakości, niż kilka lat temu (kiedy królowały jedynie plastikowe) i pasuje do profilu bardzo wielu branż. Ich przykładową ofertę można zobaczyć na stronie: https://gadzety.grafores.com.pl/kategorie/dlugopisy-reklamowe.

Skoro mamy już długopis, warto pomyśleć o czymś, co posłuży nam do zapisywania – papierze. Możemy zdecydować się na notatniki, bloczki czy karteczki post-it, na którym widoczne może być logo i dewiza firmy. Klienci bardzo cenią sobie takie drobiazgi służące na co dzień, w przeciwieństwie do np. ulotek – pozbywanych się zwykle na kilkadziesiąt sekund po wręczeniu. Nieco droższą półkę cenową stanowią kubki i płócienne torby. To dobry podarek dla lojalnych klientów i pracowników.

Powerbanki i parasolki również pojawiają się coraz częściej wśród gadżetów reklamowych, jednak nie pasują do profilu każdej firmy. Od pojawiania się mody na piłeczki antystresowe, coraz częściej możemy się z nimi zetknąć, a wiele różnych kształtów i kolorów pasuje do każdego biznesu. Miłym i tanim akcentem są też słodycze. Powszechnie lubiane, stanowią dobry dodatek do pozostałych gadżetów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zmodernizować przestarzałą instalację elektryczną?
Jak zmodernizować przestarzałą instalację elektryczną?
Obecnie remontowanie domów jest dużo łatwiejsze, niż jeszcze kilka lat temu. Nowy wygląd zyskują nawet starsze budynki, które zdawałoby się, […]
Ostatnie wpisy