Jakie przedmioty mogą być nośnikami reklamy?

Jakie przedmioty mogą być nośnikami reklamy?
multitematyczny
Biznes i usługi
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gadżety reklamowe stanowią ogromną gałąź produktów służących reklamie. Spotykamy je wszędzie, być może niektórych z nich nieświadomie używamy na co dzień, sporządzamy na nich notatki czy trzymamy w torebce. Nie warto ignorować siły codziennych przedmiotów, które mogą być świetnymi nośnikami reklamy. Jakie z nich wybrać?

Dla każdego coś dobrego

Gdy myślimy o gadżetach reklamowych, jednym z pierwszych skojarzeń są długopisy. Jest to rozwiązanie tanie, obecnie o wiele lepszej jakości, niż kilka lat temu (kiedy królowały jedynie plastikowe) i pasuje do profilu bardzo wielu branż. Ich przykładową ofertę można zobaczyć na stronie: https://gadzety.grafores.com.pl/kategorie/dlugopisy-reklamowe.

Skoro mamy już długopis, warto pomyśleć o czymś, co posłuży nam do zapisywania – papierze. Możemy zdecydować się na notatniki, bloczki czy karteczki post-it, na którym widoczne może być logo i dewiza firmy. Klienci bardzo cenią sobie takie drobiazgi służące na co dzień, w przeciwieństwie do np. ulotek – pozbywanych się zwykle na kilkadziesiąt sekund po wręczeniu. Nieco droższą półkę cenową stanowią kubki i płócienne torby. To dobry podarek dla lojalnych klientów i pracowników.

Powerbanki i parasolki również pojawiają się coraz częściej wśród gadżetów reklamowych, jednak nie pasują do profilu każdej firmy. Od pojawiania się mody na piłeczki antystresowe, coraz częściej możemy się z nimi zetknąć, a wiele różnych kształtów i kolorów pasuje do każdego biznesu. Miłym i tanim akcentem są też słodycze. Powszechnie lubiane, stanowią dobry dodatek do pozostałych gadżetów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Subtelna elegancja zegarków damskich
Subtelna elegancja zegarków damskich
Każda nowoczesna kobieta ceni sobie dobry styl, a co za tym idzie – modną odzież oraz efektowne zegarki. Niejednokrotnie to […]
Ostatnie wpisy