Jak udanie zaaranżować pokój dla nastolatka?

Jak udanie zaaranżować pokój dla nastolatka?
multitematyczny
Dom i otoczenie
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Potrzeby dorastającej pociechy zmieniają się z prędkością światła. Maluszek, który kilka lat temu zachwycał się misiami oraz bajkowymi meblami ewoluuje w wymagającego nastolatka chcącego poczuć się jak dorosły. Pierwszym krokiem w takiej sytuacji może być zmiana aranżacji pokoju. Jeśli dziecko miało dosyć neutralne, klasyczne komody, szafy oraz łóżko, będziemy mogli wykorzystać te elementy, zmieniając jedynie klimat pomieszczenia kilkoma elementami dekoracyjnymi. W przypadku dorastającej córki lub syna zawsze pamiętajmy, by w czasie remontu współpracować z mieszkańcem pokoju, który na pewno ma już swoje zdanie.

Oświetlenie jako gwiazda aranżacji

Nie mając pomysły na wystrój wnętrza sypialni nastolatka, możemy zainspirować się oświetleniem. Głównym punktem takiej aranżacji będzie lampa sufitowa młodzieżowa wersja tego produktu powinna nawiązywać do najnowszych trendów. Zrezygnujmy z uroczych, kolorowych żyrandoli imitujących latające balony, samoloty, czy statki. Lepiej sprawdzą się tu np. lampy w stylu industrialnym, bądź nowoczesnym. Młodej dziewczynie na pewno spodobają się romantyczne klosze w postaci dmuchawców, natomiast kilkunastoletni chłopak z pewno zachwyci się modelami eksponującymi żarówki edisonowskie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto uprawiać sporty zimowe?
Dlaczego warto uprawiać sporty zimowe?
Sport i aktywność ruchowa odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas. Pomagają bowiem w utrzymaniu dobrej kondycji i […]
Ostatnie wpisy