Jak stymulować rozwój swojego 2-letniego dziecka?

Jak stymulować rozwój swojego 2-letniego dziecka?
multitematyczny
Człowiek i styl
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dziecko w wieku dwóch lat potrzebuje sporo bodźców aktywujących, które wpłyną pozytywnie na jego rozwój. Już od pierwszych dni życia pociechy, powinniśmy zwracać uwagę, na podsuwane zabawki. Zrezygnujmy z elektronicznych, hałasujących gadżetów, które niestety wbrew temu, co mówią producenci, nie wnoszą nic wartościowego, a postawmy na drewniane układanki, puzzle, czy też gry logiczne dostępne na wymienionej stronie internetowej https://kidspace-shop.com/zabawki-edukacyjne-dla-2-latka/. To ogromny wybór dobrych jakościowo produktów dla świadomych rodziców.

Doskonały pomysł na prezent

Grające, śpiewające i błyskające mnóstwem kolorów zabawki są dla dziecka ciekawe tylko przez chwilę, a na dodatek nie rozwijają żadnych umiejętności. Ponadto mogą wpłynąć negatywnie na jakość snu maluszka. Zdecydowanie lepiej zafundować zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom coś, co poruszy ich wyobraźnię oraz nakłoni do szukania rozwiązań. Świetnie egzamin zdadzą tu układanki w postaci równoważni, sortery i inne zabawki edukacyjne. Rozwiną one zdolność logicznego myślenia, drobną motorykę, ale także pomogą w nauce kolorów, kształtów, czy innych przydatnych dziecku zagadnień. Klasyczne klocki albo ich wersja sensoryczna będzie idealnym pomysłem na prezent pod choinkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Za pomocą czego można stworzyć własną świecę?
Za pomocą czego można stworzyć własną świecę?
Różnorodne typy świec Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów świec. Od tradycyjnej białej świecy po kolorowe świece, a […]
Ostatnie wpisy